Tiktok Takipçi Satın Al

Space Crew’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Strateji uzay oyunu Olan Space Crew’in çıkış tarihi belli oldu.

Space Crew, Runner Duck tarafından geliştirilip Curve Digital tarafından yayınlanacak olan stratejik hayatta kalma türünde bir oyundur. 15 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformlarına çıkış yapacak. İşte oyunun fragmanı;


Oyunun tanıtım yazısında ise;

“Space Crew, sevilen stratejik hayatta kalma simülasyon oyunu Bomber Crew’un yepyeni devam oyunu. Space Crew Mürettebatı’nın sana ihtiyacı var! Bugün göreve çık ve yeni ufuklar için havalan! Birleşmiş Savunma Kuvvetleri, dünyayı savunma seferinde galaksi boyunca seyahat etmene olanak tanıyacak.

Phasmid olarak bilinen gizemli bir dünya dışı tehdit tarafından tüm insanlığın galaksiler arası sahneden silinmesinin engellenmesine yardımcı olmak senin sorumluluğundadır. Birleşmiş Savunma Kuvvetleri üzerine düşeni yapıyor, peki ya sen?” denildi

Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyun Hikayesi

Star Trek’ten esinlenerek yapılan bu oyunda biz bir uzay mürettebatı’nın kaptanıyız ve kendi uzay gemimizi yönetiyoruz. Ekibimizi, silahlarımızı ve uzay gemimizi geliştirip yeni maceralara atılıyoruz. Bu maceralarda uzaylı saldırıları gibi fantastik bilim kurgu olayları yaşıyoruz ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Uzay rolü yapabileceğimiz bu oyunun çıkış tarihi belli oldu. Space Crew, 15 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkış yapacak. Şu anda oyunun demo sürümü Steam üzerinden yayınlandı isterseniz buradan oyunun demo sürümünü ücretsiz şekilde indirip oynayabilirsiniz.

 

Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu! Space Crew'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu