Tiktok Takipçi Satın Al

Söylenti: Samsung’un Katlanabilir Telefonu Galaxy F Piyasaya Çıkmayabilir

Samsung’un katlanabilir Galaxy F telefonunun önümüzdeki hafta piyasaya çıkmayacağını söyledi.

Endüstri gözlemcilerinin Apple ve Samsung’un akıllı telefon satışlarının geçen yıl neden bu kadar yavaşladığına dair açıklamalarını kabul etmeleri biraz kolay. Tabii ki, Çin ile ilgili sorunlar bir rol oynamış olabilir. Ancak, her iki şirketin de aynı yıl en sıkıcı amiral gemisi telefon güncellemelerini yayınladıkları aynı zamanda büyük yavaşlamalar görmeleri büyük bir tesadüf. Apple’ın durumunda, iPhone XS serisi, Apple’ın tek bir yeni seçim çerçevesi özelliği eklemeden ilk kez “S” yükseltmesi yaptığını gösteriyor. iPhone 3GS’den bu yana her “S” telefonu Touch ID, Siri ve 3D Touch gibi heyecan verici yeni teknolojilerle tanışmak için kullanıldı.


Samsung’un tarafında sorun daha da kötü olabilirdi. Apple, en azından sıkıcı amiral gemisi telefonlarını desteklemeye yardımcı olmak için iPhone XR’yi yeni bir tasarımla ve daha ucuz fiyatlarla tanıttı. Samsung’un Galaxy S9, Galaxy S9 + ve Galaxy Note 9 hepsi öncekilerle aynı tasarımları kullandılar ve iPhone XS gibi masaya yeni telefon özellikleri getirmediler. Sadece küçük özellikli güncellemeler ve daha yüksek fiyat etiketleri uyguladılar.

Bu akıllı telefon firmalarının her ikisi de bu yıl satışlarını tekrar rayına sokmaya çalışacak ve şuana kadar görülenlere göre Samsung daha iyi bir iş yapacak gibi duruyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu