Tiktok Takipçi Satın Al

Sony Xperia XZ3 ve XZ2 Modelleri Android 10 Güncellemesi Aldı

Sony Xperia XZ3, XZ2, XZ2 Compact ve XZ2 Premium modelleri için Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Sony Xperia XZ3 ve XZ2 modelleri için yazılım yükseltmeleri söz konusu olduğunda Sony büyük ölçüde paketin ortasında kaldı. Bazı amiral gemisi teklifleri zaten Android 10 güncellemesini aldı ve şimdi yazılım Xperia XZ2, XZ2 Compact ve XZ2 Premium gibi yeni bir cihaz grubuna ulaştı.

  • Sony Xperia XZ 3
  • Sony Xperia XZ 2
  • Sony Xpreia XZ 2 Compact
  • Sony Xperia XZ 2 Premium

Sony’nin 2020’nin başlarında Android 10’u eski cihazlara teslim etme vaadiyle uyumlu. Güncelleme, 52.1.A.0.532 numaralı yapı numarasını taşıyor ve yaklaşık 730 MB boyutunda. Güncelleme, Dijital Wellbeing istatistikleri, geliştirilmiş izinler ve Canlı Altyazı gibi çoğu Android 10 özelliğini getiriyor.

Sony Xperia XZ3 ve XZ2 Modelleri Android 10 Güncellemesi Aldı

Android 10 güncellemesi, Avrupa’da Xperia XZ2, XZ2 Compact ve XZ2 Premium’un hem çift hem de tek SIM varyantları, ABD’deki tek SIM cihazları ve Asya’daki birkaç bölge için kullanılabilir. Önümüzdeki hafta daha geniş bir sunum başlamalıdır. Taşıyıcı kilitli modellerin büyük olasılıkla biraz daha beklemesi gerekecektir.

Sony’nin hisse senedi başlatıcısını yeni gezinme hareketleri, karanlık modda ‘hafif’ Google Arama çubuğu ve yeni çoklu görev penceresi gibi önemli Android 10 özelliklerini içerecek şekilde güncellemeyi ‘unuttuğu’. İdeal olarak, Sony’nin özellikleri bir sonraki güncelleme ile eklemesi gerekir. Android 10 güncellemesi yüklemek için Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri adımlarını takip ederek güncellemenin telefonunuz için indirilebilir olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu yönteme ek olarak resmi Sony yazılımı olan ‘Xperia Companion’ uygulamasını PC veya Mac’inize yükleyerek telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu