Tiktok Takipçi Satın Al

Sony, Snapdragon 865 İşlemcili Yeni Amiral Gemisini Geliştiriyor

Bir Japon medyasına göre, Sony’nin çalışmalarında bir sonraki amiral gemisi telefonu Snapdragon 865 işlemcili olacağı ortaya çıktı.

Herkesin beklediği gibi, halefi Snapdragon 855 ve Snapdragon 855+ için kullanacak. Bu işlemcinin ilk kanıtı Sony’nin üretici yazılımı dağıtım sunucusunda ortaya çıktı.


İşlemci SM8250 dahili bir modeline sahiptir ve yaygın olarak bunun Snapdragon 865 olarak adlandırılan yonga setinin kendisi olduğuna inanılıyor.

Son zamanlarda olduğu gibi entegre 5G modem ile yonganın iki farklı modelde ortaya çıkacağına dair bir söylenti var. Kirin 990’ı ve 4G bağlantısı olan bir yinelemeyi başlattı.

Sony, Snapdragon 865 İşlemcili Yeni Amiral Gemisini Geliştiriyor

Qualcomm‘un her iki modeli de sunması mantıklı olacaktır, çünkü 5G hala sahne için yenidir.

Bununla birlikte, Sony‘nin gelecekteki amiral gemisini her iki seçenekle birlikte teklif edip edemeyeceği açık değildir, ancak böyle olacağını varsaymak güvenlidir. Geçmiş Xperia sürümlerine bakılırsa, gelecek yıl Barselona’daki Mobile World Congress’te telefonu göreceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu