Bütçe Dostu Olacak Olan Sony S20A Ortaya Çıktı!

Giriş seviyesinde yer alacak bütçe dostu Sony S20A ortaya çıktı. Resmi belgelerle birlikte Sony S20A’nin özellikleri de belli oldu.

Model numarası Sony S20A olan yeni bir Sony akıllı telefon, Çin’in TENAA telekom otoritesinin veritabanında görüldü.

Akıllı telefonun görüntüleri henüz Sony S20A’nın TENAA listesinde görünmedi, ancak tüm özellikleri açıklandı. Özellikler sızıntısı, Çin pazarları için Japon teknoloji devinden yeni bir giriş seviyesi telefon olduğunu gösteriyor.

Sony S20A özellikleri

Sony S20A giriş seviyesi telefon 150,8 x 72,8 mm boyutlarında. Akıllı telefonun kalınlığı 12 mm’dir ve 215 gram ağırlığındadır. Listede belirtilen akıllı telefonun renk çeşitleri altın, beyaz, siyah, kırmızı ve mavidir. Mütevazı yakışıklı 4G bağlantı desteğine sahiptir.

Sony S20A, 480 x 960 piksel çözünürlük sunan 5.45 inç ekrana sahip. Bugünlerde bu kadar düşük çözünürlüklere sahip bir cep telefonu başlatmak için bir ana akıllı telefon üreticisi görmek oldukça nadirdir. Cihaz, 4000 mAh büyük bir batarya ile donatılmıştır. Bu cihaz hızlı şarj desteklememektedir.

Bütçe Dostu Olacak Olan Sony S20A Ortaya Çıktı!

1.3GHz hızında olan dört çekirdekli yonga seti tarafından gücünü alıyor. Ancak bu işlemci hangi model olacağı henüz belli değil. Telefon Çin’de 3 GB, 4 GB ve 6 GB gibi RAM seçeneklerinde piyasaya sürülebilir. 32 GB, 64 GB ve 128 GB RAM gibi depolama seçeneklerinde belirtilmiştir. Kullanıcılar, cihazın bellek kartı yuvasına 128 GB’a kadar microSD kart ekleyebilir.

Sony S20A’nın parmak izi okuyucusu yok gibi görünüyor. Ön kamera 2 megapiksel. Arka kabuğu 720p piksel çözünürlüğü destekleyen 5 megapiksel ana kameraya sahip. Akıllı telefon, eski Android 6.0 Marshmallow OS’de önceden yüklenmiştir. Bluetooth ve USB gibi bağlantı seçenekleriyle birlikte gelir.

Sony S20A’nın nihai ürün adı henüz açıklanmadı. Cihazın görüntüleri TENAA‘da ortaya çıkmadı. Umarım, görüntüler tasarımını ortaya çıkarmak için bir veya iki gün içinde ortaya çıkar. Telefon TENAA’da tam özelliklerle tespit edildiğine göre, yakında Çin’de resmi olarak faaliyet gösterebilir.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!