Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 4’e Önemli Bir Sistem Güncellemesi Yayınladı

Son günlerde PlayStation 4 markası Jail Break’le yan yana yazılmaya başlamıştı ki Japon teknoloji devi ve PlayStation markasının sahibi Sony’den kısa süreli bir BETA programından sonra güncelleme dağıtıldı.

Bu güncelleme en çokta Play Station 4 Pro oyuncularını sevindirecek. Sony PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için 15 Ocak 2018 günü Supersampling isimli yazılımın dahil olduğu 5.50 BETA sürümünün açıldığını, BETA programına kayıt olan kullanıcıların programa dahil olabileceğini duyurmuştu. 2 Şubat gecesi PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için 5.50 sürümü resmen Sony tarafından dağıtıma başlandı.


https://teknodiot.com/playstation-4-rekora-doymak-bilmiyor/

4K Deneyiminde İyileştirme

PlayStation 4'e Önemli Bir Sistem Güncellemesi Yayınladı

Yukarıda da dediğim yeni dağıtılan güncelleme en çok PlayStation 4 Pro kullanıcılarını sevindirecek cinsten. Yeni yayınlanan 5.50 sürümü PlayStation 4 Pro kullanıcılarına Supersampling  desteği tanınmasını sağladı. Bilindiği üzre PlayStation 4 Pro 4K desteği veriyor. Ancak bu özellik sadece 4K destekli oyunlarda kullanılıyor. 5.50 sürümü ile birlikte gelen Supersampling  yazılımı sayesinde bu sorun ortadan kalkmış oluyor. Supersampling; maksimum 2K çözünürlükte görüntü verebilen oyunların 4K çözünürlükte çalışmasını sağlayan bir teknoloji. Örneğin 2K çözünürlükte geliştirilen bir oyun, PS4 Pro’da 4K olarak da oynanabilecek. PlayStation 4 Pro ile 4K oyun oynanması için 4K (UHD) televizyona ihtiyaç olduğunu da akatarlatalım.

Yeni güncelleme ile gelen bir diğer özellikler ise;

  • Artık PlayStation Network’de Nick yani adınızın değiştirmeyi yapabileceksiniz.
  • Sürekli oynadığınız oyunların yeri değişmesin isteyenler, PlayStation 4 ana menüsünde sevdiği oyunların yerlerini sabitleyebilecek. Böylece sürekli oynadığı oyunların yeri değişmeyecek.
  • PlayStation 4’te hangi oyunu ne kadar zaman ile oynadığınız ve kaç saat hangi oyuna zaman ayırdığınız hakkında bir istatistik yazılımı sunuyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu