Tiktok Takipçi Satın Al

Sony α9 II Full Frame Kamera Piyasaya Sürüldü!

Sony, Alpha 9 full frame profesyonel kamera serisi Sony Alpha 9 II’de bir yükseltme yaptığını duyurdu. Kamera, güncellenmiş bağlantı seçenekleri, daha hızlı BIONZ X görüntü işleme motoru, daha iyi otomatik odaklama ve daha fazlası ile önceki modelden büyük bir gelişme gösteren birçok yeni özelliğe sahiptir.

Yeni kameradaki en önemli özelliklerden biri, yüksek hızlı, kararlı veri aktarma işlemlerine izin veren 1000BASE-T Ethernet terminalidir. Bununla birlikte, yerleşik kablosuz LAN işlevi de arttırılmış ve 2.4GHz bandına ek olarak kararlı ve hızlı 5 GHz band desteği eklenmiştir.


Güncellenmiş ön uç LSI ile birlikte BIONZ X görüntü işlemcisindeki iyileştirmeler, Alpha 9 II’ye, Otomatik Odaklama ve Otomatik Pozlama izleme ve saniyede 60 kez saniyede 20 kareye kadar karartmasız sürekli çekim de dahil olmak üzere çığır açan bir hız performansı sunar AF / AE hesaplamaları. Kamera, floresan veya yapay aydınlatmanın varlığını otomatik olarak algılayan ve ayarlayan titremeyen bir çekim modu sunar.

Sony α9 II Full Frame Kamera Piyasaya Sürüldü!

Adeta Türünün Son Örneği!

Yeni Alpha 9 II gelişmiş odaklama sistemi, görüntü alanının yaklaşık% 93’ünü kapsayan 693 odak düzlemi faz algılama AF noktasından ve 425 kontrast AF noktasını içeriyor. Sony, gerçek zamanlı Eye AF’yi şimdi hayvanlarla çalışmak üzere de güncelledi. Mekanik deklanşör ayrıca 10 fps’ye kadar çekim hızları sağlamak için geliştirilmiştir.

Kamera gövdesi, daha fazla konfor ve emin tutma için geliştirilmiş kavrama yapılandırmasının yanı sıra iyileştirilmiş toz ve nem direnci ile geliştirilmiştir. İkili ortam yuvaları hem UHS-I hem de UHS-II SD kartlarla uyumludur ve fotoğraf makinesi 5,5 deklanşör hızı avantajı sağlayan 5 eksenli optik vücut içi görüntü sabitleme sistemine sahiptir
Sony Alpha 9 II, tüm önemli perakende mağazalarında Sony Center ve ülke genelinde belli başlı elektronik mağazalarında Rs fiyatıyla satışa sunulacak. 3,99,990Rs. fiyat etiketi ile kullanıcıların karşısında olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu