Tiktok Takipçi Satın Al

Snapchat, Bitki Türlerini ve Köpek Irklarını Tanımlamaya Yardımcı Olur

Snapchat, kullanıcıların bitki türlerini ve köpek ırklarını tanımlamasına yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için şirket, artırılmış gerçekliğin yeni özelliklerini tanıttı.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Snapchat, kullanıcıların filtreler uygulamasına ve sanal nesnelerle etkileşime girmesine olanak tanıyan artırılmış gerçeklik özellikleri ekledi. Şimdi şirket, kamerayı etrafındaki çeşitli nesnelere yönlendirdiklerinde kullanıcılara daha fazla bilgi sağlayan yeni özellikler tanıttı.


Kullanıcılar, matematik problemlerini çözmenin ve çevrimiçi olarak ürün bağlantılarını aramanın yanı sıra, köpek ırklarını, bitki türlerini ve gıda bilgilerini tanımlamak için taramaları da kullanabilirler.

Snapchat, Bitki Türlerini ve Köpek Irklarını Tanımlamaya Yardımcı Olur

Snapchat, nesne tanıma teknolojisi de dahil olmak üzere AR’ye büyük yatırım yapıyor. 2017 yılında, sosyal ağın gerçek dünyadaki nesneleri taramanın bir yolu üzerinde çalıştığı bildirildi. Snapchat’in Tarama tanıma özelliği 2019’da bir geliştirici konferansı olan Snap’s Partner Summit’te geldi. Bu yıl Snap’in Ortak Zirvesi, koronavirüs pandemisi nedeniyle çevrimiçi taşınmak zorunda kaldı.

Şirkette belirtildiği gibi, 2020 sonunda uygulamada bitki ve köpek ırklarının tanınması görünecektir. Buna ek olarak, sosyal ağ, Snapchat navigasyonu, orijinal içerik ve oyunlara ilaveler ve etkinlik düzenleyicileri için işlevler için yeni bir “eylem çubuğu” vaat ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu