Tiktok Takipçi Satın Al

Skytech’ten Uzak Doğu Çıkarması

TV, uydu alıcısı, küçük ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren ve yeni nesil akıllı TV modelleriyle son yılların en çok konuşulan markalarından biri olan Skytech, Global Sources Fair, Hong Kong Electronics Fair ve Çin Canton Fair’e katıldı. Son teknoloji ürünlerin tanıtıldığı fuarlarda görüşmeler yapan Skytech ekibi, çok ince OLED ekran siparişleri verdi.  Fuarların kendileri için çok verimli geçtiğini vurgulayan Skytech Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ünsal, fuarlarda oldukça ilgi çeken karaoke mod özelliği bulunan televizyonları Skytech olarak gündemimize aldık” dedi.

Kendi alanlarında dünyanın en iyileri ile çalışan, yerli tüketici elektroniği markası Skytech, Uzak Doğu’nun en önemli yenilikçi teknolojilerinin tanıtıldığı Global Sources, Hong Kong Electronics ve Çin Canton Fuarları’nda yeni akıllı TV modellerini ziyaretçilerle buluşturdu. Skytech Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ünsal’ın da katıldığı etkinlikler boyunca Skytech, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar ve ticaret yapılabilecek potansiyel ziyaretçilerle birebir görüşmeler gerçekleştirdi.


Skytech’ten Uzak Doğu Çıkarması

Katıldığı fuarları değerlendiren Skytech Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ünsal, “Fuarlarda en çok dikkatimizi çeken yeni nesil OLED televizyonlar oldu. Kağıt gibi ince olan OLED ekranlardan deneme siparişi verdik. Bu sene odak noktamızı OLED televizyonlar oluşturacak. Bunun yanı sıra daha önce yüksek maliyetinden dolayı piyasada tutulmayan lazer televizyonların yeniden popüler olmaya başlayacağını gözlemledik” dedi.

Şartlar uygun olursa lazer televizyon üretimini yılın ikinci yarısında hayata geçirmeyi planladıklarını belirten Ünsal sözlerine şöyle devam etti: “Fuarlarda oldukça ilgi çeken karaoke mod özelliği bulunan televizyonları Skytech olarak gündemimize aldık. Aynı zamanda solar enerjili ürünler ve bataryalı elektrikli scooter özellikli bavul üzerinde de çalışacağız.”

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu