Skype'a Yepyeni Bir Güncelleme Geldi

Skype’a Yepyeni Bir Güncelleme Geldi

Abone Ol 

Skype Android sürümüne 8.29.76 numaralı güncelleme yayınlandı. Güncelleme birkaç yeni özellik kaydetme yeteneği dahil olmak üzere Skype geliştirmeye yönelik.

takipçi satın al
takipçi satın al


Microsoft bugün, Skype uygulamasının Android versiyonu için 8.29.76 sürüm numarasıyla bir güncelleme yayınladı. iOS uygulaması gibi, bu güncelleme de Android kullanıcılarına Skype telefon konuşmalarını kaydetme desteği sağlıyor.

Skype'a Yepyeni Bir Güncelleme Geldi

[sp-related style=”dark” id=”28015″]

Skype kullanıcıların doğrudan üçüncü taraf uygulamalarına güvenmemeleri gerektiği anlamına gelen uygulamalardan gelen aramaları kaydedebilecek. Yani bir arkadaşınızla Skype üzerinden konuşurken o anı kayıt altına alabileceksiniz

İkinci özellik SMS gönderme yeteneği. Bu özellik ise şöyle. Skype Kontörü veya Telefon uygulamanızı kullanarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.  Skype uygulamasını buraya tıklayarak Google Play’den yükleyebilirsiniz.

Göz atın:   Google, İlk Kez YouTube'dan Elde Ettiği Geliri Açıkladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu