TeknoDiot
     
     
     

Skype’a Yepyeni Bir Güncelleme Geldi

Skype'a Yepyeni Bir Güncelleme Geldi

Skype Android sürümüne 8.29.76 numaralı güncelleme yayınlandı. Güncelleme birkaç yeni özellik kaydetme yeteneği dahil olmak üzere Skype geliştirmeye yönelik.


Microsoft bugün, Skype uygulamasının Android versiyonu için 8.29.76 sürüm numarasıyla bir güncelleme yayınladı. iOS uygulaması gibi, bu güncelleme de Android kullanıcılarına Skype telefon konuşmalarını kaydetme desteği sağlıyor.

Skype'a Yepyeni Bir Güncelleme Geldi

[sp-related style=”dark” id=”28015″]

Skype kullanıcıların doğrudan üçüncü taraf uygulamalarına güvenmemeleri gerektiği anlamına gelen uygulamalardan gelen aramaları kaydedebilecek. Yani bir arkadaşınızla Skype üzerinden konuşurken o anı kayıt altına alabileceksiniz

İkinci özellik SMS gönderme yeteneği. Bu özellik ise şöyle. Skype Kontörü veya Telefon uygulamanızı kullanarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.  Skype uygulamasını buraya tıklayarak Google Play’den yükleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Facebook, WhatsApp İçin Soruşturma Açıyor!

Uğur Aydemir

Dünya Genelinde 1 Günde Kaç WhatsApp Mesajı Atılıyor?

Buğra Noyan

Facebook’dan Bir Yenilik Daha

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.