Tiktok Takipçi Satın Al

Site Sıra Bulucu ve Özgünlük Kontrolü Nasıl Kullanılır?

Bugün sizlere SEO araçlarının ne işe yaradığını ve SEO araçlarından birisi olan sıra bulucunun ne işe yaradığını sizlere anlatıyoruz.

Öncelikle SEO nedir onu bilmemiz gerekiyor. SEO; Google, Yandex vb. arama motorlarının algoritmalarına göre sitelerimizi şekillendirme yaptığımız bir sistem diyebiliriz. Diğer bir anlatımla SEO ile arama motorlarının sitemizi daha iyi anlayabilmesini/okuyabilmesini sağlıyoruz diyebilmemiz de mümkündür.


SEO araçlarından birisi olan sıra bulucu, sitemizin hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunu görmemizi sağlayan bir sorgu sistemidir. Bu araçla kelimelerimizi takip edebilir bizden önceki siteleri görebiliriz.

SEO araçları dediğimizde en başta gelen özgünlük kontrolü aracını da sizlere tanıtmadan geçmek istemedik. Özgünlük kontrolü isminden de anlaşılacağı gibi yazılan bir makalenin kopya olup olmadığını anlayabileceğimiz bir sistemdir. Kullanımı oldukça basittir.

Makaleni yaz ve sorgula şeklinde çalışmaktadır. Sitenizde yayınlamayı düşündüğünüz bir makale varsa veya makale yazarından aldığınız bir makale var ve karşıdaki kişiye güvenemediniz diyelim, o zaman “özgünlük kontrolü” aracı hemen devreye giriyor olacaktır.

Site Sıra Bulucu ve Özgünlük Kontrolü Nasıl Kullanılır?

Yukarıda anlattığımız konuları ve araçları kullanabileceğiniz efsane bir siteden sizlere bahsetmekte istiyoruz. Sitemiz sirabulucu.com

Bir web sitesinin en önemli kriterlerinden biri elbette, alanındaki anahtar kelimelerde Google gibi arama motorlarında ki sayfa ve sıralamalarıdır. Örneğin “haber” kelimesi oldukça önemli kelimedir ve büyük haber siteleri bu kelime için mücadelesini sürdürüyorlar. Bu ilgili kelimenin kontrolünü ise “sıra bulucu” araçlarından yararlanılmaktadır.

sirabulucu.com yukarıda anlattıklarımızı ücretsiz olarak sizlere sunan kaliteli bir SEO araçları sitesidir. Yukarıda anlatmadığımız fakat sirabulucu.com sitesinde olan bazı SEO araçları da var. Araçların listesi;

İlgili SEO araçları

  • Sıra bulucu
  • Site gelir analizi
  • Karakter sayımı
  • Özgünlük Kontrolü
  • IP adresim vb.

Sizde bu araçlardan ücretsiz yararlanmak için sirabulucu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site Sıra Bulucu ve Özgünlük Kontrolü Nasıl Kullanılır?

Site Sıra Bulucu ve Özgünlük Kontrolü Nasıl Kullanılır? Site Sıra Bulucu ve Özgünlük Kontrolü Nasıl Kullanılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu