Tiktok Takipçi Satın Al

Sınırsız WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programı (Kayıtlı Olmadan)

Son zamanlarda toplu sms gönderimlerinin yasalar gereği bir hayli zorlaştırılması sebebi ile ve başlıklı veya toplu sms’lerin artık günümüzde yeterli geri dönüş ve kazanç  sağlamaması nedeni ile tercih edilmemektedir.

WhatsApp toplu mesaj gönderme programı tamamen yerli ve milli mühendislik ile TEKNOLTAN firması tarafından geliştirilmiş, whatsapp algoritmalarına dinamik bir yapıda entegre edilmiş olarak sorunsuz ve stabil olarak çalışmaktadır. Türkiye deki whatsapp toplu mesaj gönderme yazılımı ilk geliştiren ve destek veren tek firma TEKNOLTAN firmasıdır.


Program ile , hiçbir extra uygulama ve programa ihtiyaç duymadan bilgisayarınız üzerinden dilediğiniz kadar numaraya (telefon rehberinde kayıtlı olmasına gerek olmadan) sınırsızca toplu mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz.

Program Tüm Windows platformlarında sorunsuzca çalışmaktadır.
Gönderim hızı oldukça yüksek olup binlerce telefon numarasına çok kısa sürede , Reklam / Bilgilendirme / Kampanya / Duyuru gibi mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Reklamcılıkta yeni trend olan whatsapp toplu mesaj gönderme olayı toplu sms veya başlıklı sms’lere göre geri dönüşü ve Pazar alanı çok daha fazla olmakla beraber firmanıza + (extra) bir çekicilik katmakta ve sizleri rakiplerinizden bir adım öteye taşımaktadır.

Sınırsız WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programı (Kayıtlı Olmadan)

  • Numaraların telefon rehberinizde kayıtlı olmasına Gerek duyma.
  • Hızlı ve stabil çalışır.
  • Anti-Spam algoritması ile banlanma riski %2’dir
  • Whatsapp algoritmasına entegre çalışır.
  • Dinamik yapısı ile Sürekli Güncel kalır.

Sizlerde whatsapp toplu mesaj programını kullanarak şirketinizi bir adım öteye taşımak veya ürünlerini , hizmetlerinizi çok daha fazla kitlelere ulaştırmak, tanıtım ve reklamlarınızı binlerce kişiye ulaştırmak istiyorsanız mutlaka bu programı kullanmalısınız.

Çok daha fazla bilgi ve detay için : 0422 311 12 00 numaralı telefon ile TEKNOLTAN firması ile iletişime geçebilir. Merak ettiğiniz soruları sorabilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Program ; Lisanslı olarak satılmakta olup ; Haftalık / Aylık / Yıllık / Sınırsız Paketler halinde satılmaktadır.

Yüzlerce kurumsal ve ciddi referanslara sahip olan firmanın geliştirdiği bu program son zamanlarda reklamcılık sektöründe oldukça tercih edilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır.

İlgili firma / site : https://teknoltan.com/whatsapp-toplu-mesaj

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu