TeknoDiot
     
     
     

SilverStone, Krypton KR02 İşlemci Soğutucusu Çıktı

SilverStone, Krypton KR02 İşlemci Soğutucusu Çıktı

SilverStone bugün, kompakt bir işlemci soğutucusu olan Krypton KR02’yi piyasaya sürdü.

Bu soğutucu 130 Watt’a kadar olan termal yükleri taşımak için tasarlanmıştır ve LGA2066 ve LGA115x soketlerini desteklemekte. AM4 desteği, monte edildiğinde soğutucu noktaları doğru yönde sağlayan bir braket satın alarak eklenir.

Bazı kanatlı bakır ve alüminyumdan yapılmış taban; bunlardan üç adet 6 mm kalınlığındaki bakır ısı borusunun geçtiği, ısıyı 92 mm’lik bir fan ile havalandırılan alüminyum kanatçık istifi içinden iletmekte.

SilverStone, Krypton KR02 İşlemci Soğutucusu Çıktı

4 pinli PWM bağlantısına sahip olan bu 92 mm’lik fan 800 ila 2,800 RPM arasında dönüyor ve 15,6 ila 56,1 CFM hava içeriyor ve 13,6 ila 34,8 dBA arasında değişen bir ses çıkışı var. Hidrolik yatağı, 40.000 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Fan takılıyken 92 mm x 125 mm x 51 mm ölçülerindeki soğutucu, 380 g ağırlığındadır. Şirket fiyatlandırmayı açıklamadı.

SilverStone, Krypton KR02 İşlemci Soğutucusu Çıktı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Colorful, Yeni Oyun Anakartını Tanıttı

Buğra Noyan

Görünümü ile Büyüleyen Mekanik Klavye: Razer Huntsman Elite

Buğra Noyan

Corsair En Hızlı SSD Modelini Duyurdu!

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Bora Çağlayanırmak 1 Nisan 2019 at 20:28

SilverStone Tundra serisi kullanıcısıyım. Markadan bilhassa dayanıklılık ve soğutma olarak inanılmaz memnunum. Şiddetle tavsiye ederim.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.