Tiktok Takipçi Satın Al

Ünlü Yayıncı Twitch’e Geri Dönüyor!

Oyun yayıncılığının en bilinen isimlerinden Shroud Twitch’e geri dönüyor!

Kendisini genellikle FPS oyunlarından tanıdığımız Michael “Shroud” Grzesiek Ekim 2019’da Twitch’den Microsoft’un sahibi olduğu Mixer platformuna geçmişti.


Bu yılın başlarında Mixer tarafında işlerin kötüye gittiği duyulmuştu ve geçtiğimiz aylarda Microsoft Mixer platformunu kapatacağını duyurmuştu ve de öyle oldu. Bunun sonucunda ünlü yayıncılar boşa çıktı ve farklı platform arayışlarına girmişlerdi.

Shroud yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Twitch’e dönüşümü duyurduğum için ve daha da önemlisi yayın yapmaya tekrar başlayacağım için heyecanlıyım. Twitch benim için yayın tutkumu başarılı bir kariyere dönüştüren yer ve bu benim inanılmaz sadık kitlem sayesinde yaşanıyor.

Platform seçeneklerini araştırırken, dünya çapında en iyi ve en sadık oyun topluluğuyla etkileşimde bulunmak için Twitch’ten daha iyi bir yer olmadığını fark ettim. Ayrıca kanalımı hayranlarımın seveceğini bildiğim yeni bir görünüm ve logo ile yeniden başlatmaktan heyecan duyuyorum. Geri döndüm bebeğim!”

Ünlü Yayıncı Twitch'e Geri Dönüyor!

Twitch, “Shroud’u ve inanılmaz topluluğunu yeniden görecek olmaktan dolayı heyecan duyduğunu” söyleyerek büyük dönüşü doğruladı. Twitch’in İçerik Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Michael Aragon,” Twitch olarak misyonumuz insanları her gün bir araya getirmektir. FPS efsanesini yalnızca Twitch’te tekrar dört gözle izleyeceğimiz günleri bekliyoruz ” dedi.

Shroud ile birlikte Mixer’e geçen Ninja geçen hafta Twitch’te tekrar yayın açmıştı fakat herhangi bir anlaşma duyurulmadı. Ninja da tamamen geri dönecek mi, ilerleyen günlerde görürüz diye düşünüyorum.

Shroud’un Twitch ile yaptığı yeni anlaşmanın şartları bilinmiyor ve dönüş yayını için bir tarih açıklanmadı. Yine de bir şey kesin olarak geri döndü: Twitch hesabı eskiden olduğu gibi “doğrulanmış” işaretini taşıyor.

Ünlü Yayıncı Twitch'e Geri Dönüyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu