Facebook Gaming Kullanıma Sunuldu! - TeknoDiot.com

Twitch’e Rakip Gelmiş Olabilir: Facebook Gaming Kullanıma Sunuldu!

Abone Ol 

Facebook Gaming ayrı bir uygulama değil, YouTube ile benzer şekilde platform içerisine eklenen yeni bir sekme.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu yeni sekmenin temel amacı geçtiğimiz yıl kullanıma sunulan ve Facebook’taki videolu oyun içeriklerini bünyesinde bulunduran Fb.gg’nin etkileşimini artırmak.

Twitch’teki oyuncuları kendine çekmek isteyen Facebook bağışlardan daha düşük komisyon almak gibi avantajlar sunuyor. Facebook’ta oyun sekmesine tıklayan kullanıcılar haber kaynağında o anda yapılan yayınları, daha önce yayınlanmış videoları ve takip ettikleri oyun gruplarını kolayca görüntüleyebiliyor.

Twitch’e Rakip Gelmiş Olabilir: Facebook Gaming Kullanıma Sunuldu! 6

Tabi, yayıncıların geçiş yapması hiç kolay değil. Milyonlarca izleyicisi olan bir yayıncının Twitch’den vazgeçerek Facebook Gaming’e geçiş yapabilmesi için sosyal medya devinin yayıncılara büyük garantiler vermesi gerekiyor.

Son olarak fb.gg üzerinde 700 milyona yakın kişinin oyun oynadığı, oyun videolarını izlediği veya oyun grupları ile iletişim halinde olduğu belirtiliyor.

kaynak: https://shiftdelete.net/facebook-gaming-kullanima-sunuldu
Göz atın:   Teamfight Tactics 10.20 Yama Notları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL