Tiktok Takipçi Satın Al

Shiba Inu Rain’de Nasıl Satın Alınır?

SHIBA INU alım-satımını Rain’den saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.  Kısaca Shiba Inu’dan bahsettikten sonra Rain platformundan nasıl satın alınacağını anlatacağız.

Kısaca Shiba Inu
SHIB, Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’dır. Tıpkı Bitcoin’de olduğu gibi yaratıcısı anonimdir ve Ağustos 2020’de Ryoshi takma adını kullanan anonim bir kişi veya kişiler tarafından piyasaya sürülmüştür. SHIB, 1 katrilyon (1.000 trilyona eşit) arza sahiptir. Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzı şu anda 549.06 trilyondur. Shiba Inu, 2021’de kripto balinaları ve bazı kurumsal şirketler tarafından çokça desteklenmiştir. Aynı zamanda “Doge Killer” olarak da piyasada tanınır. Etherscan’e göre 1 milyonu aşkın Shiba Inu yatırımcısı bulunmaktadır.


Kısaca Rain
Rain, borsası küreselde sağlam bir üne sahiptir ve çok kapsamlı hizmetler sunar. Rain, 2019 yılında faaliyetlerine başlayarak kısa zaman içerisinde yenilikçi arayüzü ve altyapısıyla sıkı bir büyüme katetmiştir. BitMEX Ventures ve Blockwater tarafından ortaklaşa yönetilen 2,5 milyon dolarlık bir seed funding (tohum yatırımı) turunu da başarıyla tamamlayarak takdir toplamıştır.

Rain Türkiye ise 2022 Temmuz ayında ödenmiş sermayesini 100 milyon Türk Lirasına çıkartmıştır.

Rain’i kısaca incelediğimize göre şimdi de Rain’de nasıl hesap açılır ve Shiba Inu alım‒satımı yapılır bakalım.

Rain’de Hesap Oluşturma

  • Ana sayfaya gidin ve “oturum açın”a tıklayın. Açılan sayfada, e‒posta adresi ve şifrenizi girmeniz istenecektir. “Şimdi Üye Olun” yazısına tıklayın.
  • Bilgilerinizi doldurun ve ilerlemek için “Hesabınızı Oluşturun”a tıklayın.
  • Hesabınızı oluşturduktan sonra kayıt olduğunuz e‒posta adresine bir bağlantı linki gelir. Bu bağlantıya tıklayarak e‒posta adresinizi doğrulayabilirsiniz.
  • Ardından çıkan sayfada cep telefonu numaranızı girdikten sonra bir doğrulama kodu alırsınız. Doğrulama kodunu girin ve devam edin.
  • Son aşamada KYC (Know Your Customer) işlemini karşınıza çıkar. Rain’in ara yüzü ve altyapı başarısı sayesinde vaktinizi çok almayacaktır. Kimlik/pasaport belgelerinizin fotoğrafını yükleyin.

Shiba Inu Rain’de Nasıl Satın Alınır?

Shiba Inu Nasıl Satın Alınır?
Başarılı hesap oluşturmadan sonra Shiba Inu satın alabilirsiniz. Öncelikle cüzdanınıza para transferi yaptığınızdan emin olun. Aşağıda adımlar anlatılmıştır:

  • Rain hesabınıza giriş yapın ve profil simgesine tıklayın. Açılır menüden “Ödeme Yöntemleri”ne tıklayın.
  • Buradan banka hesabınızı veya kartlarınızı eklemek için “Ödeme Yöntemi Ekle’ye” tıklayın.
  • Ödeme yönteminiz eklendikten sonra banka hesabınızdan cüzdanınıza fon aktarabilirsiniz.
  • Rain cüzdanınıza diğer borsa cüzdanlarından transfer yapma seçeneğiz de mevcuttur.

Rain websitesi üzerinden SHIB satın alabileceğiniz gibi iOS ve Android uygulamalarını indirerek Shiba Inu alım-satımı yapabilirsiniz.

Listelenen varlıkları görüntüleyin, arama çubuğuna “Shiba” yazın. Almak istediğiniz miktarı fiat para birimi cinsinden yazabilirsiniz. Miktarı girdikten sonra “Limit” belirleyerek almak istediğiniz fiyatı belirleyebilirsiniz. “Satın Al” yaptığınızda emriniz deftere girilir ve cüzdanınızda Shiba varlığınızı görüntüleyebilirsiniz.

Siz de artık 1 milyondan fazla yatırımcıya sahip Shiba Inu kripto varlığın sahibi oldunuz! Rain aynı zamanda websitesinde 7/24 canlı destek sunar. Herhangi bir soruda canlı desteğe danışabilirsiniz.

Shiba Inu Gelecek Vadeder mi?
Shiba Inu inanılmaz volatilitesi nedeniyle yüksek riskli varlık grubundadır ve yatırım yapmaya karar vermeden önce iyi düşünülmesi gerekir. CoinMarketCap.com’a göre 1 Ocak 2021 tarihinde SHIB’i 0.000000000073$ seviyesinden fiyatlanıyordu ve 12 ay sonunda SHIB tam altı sıfır atarak 0.000036$ seviyesine yaklaştı. Kendi araştırmanızı ve risk iştahınızı gözden geçirdikten sonra Shiba Inu yatırımlarınıza güvenilir kripto varlık borsası Rain aracılığıyla başlayabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu