TeknoDiot.com
   
   

Seven Knights’a Yeni Karaket Tara Geldi

Seven Knights'a Yeni Karaket Tara Geldi

Netmarble, mobil RPG oyunu Seven Knights’e yeni özel bir kahraman Tara’nın katılmış olduğunı ve yeni içerik ‘Kuşatma Defansı’nın oyuna ekleneceğini açıkladı.

Kudretli Tara Güncellemesi’ni kutlayan Netmarble, Klahan‘ın kız kardeşi özel kahraman Tara’yı oyuna ekledi. 42. Seviyeye gelen oyuncular, Tara’nın orijinal öyküsünün tadını çıkarabilecek ve 50. Seviyeye ulaşınca de Gelidus ile Isabella Aksesuarı elde edebilecekler.

Seven Knights’ın yeni güncellemesiyle beraber ‘Kuşatma Defansı’ oyuna ekleniyor. Kuşatma Defansı, Birlik Kalesi’nin korunduğu ve oyuncuların sıklıkla kullanmadıkları çeşitli kahramanları değerlendirebilecekleri bir içerik. Oyuncular bu yeni içeriğin keyfinı çıkarırken Üstünleştirme Taşı ve çeşitli özel kahramanlar benzer biçimde birçok ödül kazanabilecekler. Ayrıca Hellenia isimli karakter de bu güncellemede yenilendi.

Seven Knights'a Yeni Karaket Tara Geldi

Netmarble, Kudretli Tara güncellemesini kutlarken çeşitli etkinliklerle bol bolca armağan dağıtacak. Katılım etkinlikleriyle oyuncular 6-yıldız Kahraman Biletleri, 6-yıldız Isabella Aksesuar Seçici ve daha birçok hediye kazanabilecek. Dahası eklenen yeni başarım görevi ile oyuncular artık yeni içeriklerin tadını çıkarırken görevleri tamamladıkları için çok daha çok ödül kazanacaklar.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.