Seven Knights'a Yeni Karaket Tara Geldi - TeknoDiot.com

Seven Knights’a Yeni Karaket Tara Geldi

Abone Ol 

Netmarble, mobil RPG oyunu Seven Knights’e yeni özel bir kahraman Tara’nın katılmış olduğunı ve yeni içerik ‘Kuşatma Defansı’nın oyuna ekleneceğini açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Kudretli Tara Güncellemesi’ni kutlayan Netmarble, Klahan‘ın kız kardeşi özel kahraman Tara’yı oyuna ekledi. 42. Seviyeye gelen oyuncular, Tara’nın orijinal öyküsünün tadını çıkarabilecek ve 50. Seviyeye ulaşınca de Gelidus ile Isabella Aksesuarı elde edebilecekler.

Seven Knights’ın yeni güncellemesiyle beraber ‘Kuşatma Defansı’ oyuna ekleniyor. Kuşatma Defansı, Birlik Kalesi’nin korunduğu ve oyuncuların sıklıkla kullanmadıkları çeşitli kahramanları değerlendirebilecekleri bir içerik. Oyuncular bu yeni içeriğin keyfinı çıkarırken Üstünleştirme Taşı ve çeşitli özel kahramanlar benzer biçimde birçok ödül kazanabilecekler. Ayrıca Hellenia isimli karakter de bu güncellemede yenilendi.

Seven Knights'a Yeni Karaket Tara Geldi

Netmarble, Kudretli Tara güncellemesini kutlarken çeşitli etkinliklerle bol bolca armağan dağıtacak. Katılım etkinlikleriyle oyuncular 6-yıldız Kahraman Biletleri, 6-yıldız Isabella Aksesuar Seçici ve daha birçok hediye kazanabilecek. Dahası eklenen yeni başarım görevi ile oyuncular artık yeni içeriklerin tadını çıkarırken görevleri tamamladıkları için çok daha çok ödül kazanacaklar.

Göz atın:   Müjde: GeForce Now'a 36 Yeni Oyun Daha Eklendi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!