Tiktok Takipçi Satın Al

Sett CT

Bu makalemizde size League of Legends Sett karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Sett ct, ct sett, Set ct, lol sett ct...

LoL Sett CT hangi karakterler vardır? League of Legends Sett karakterinin CT’larını sizlere paylaşıyoruz.

Hayata Navori arenalarından da kendi çapında bir dövüşçü olarak başlayan LoL karakteri Sett da kendisinde bulunan olağandışı bir güç ve asla pes etmemesi onu ne kadar dayak yerse yesin herkesin en iyisi ve dövüş dünyasında en ünlü olmasına sebep olmuştur.


Sett, kendi bölgesinde bulunan rakiplerini ve diğer savaşçıları tek tek yenip zirveye doğru yükseldikten sonra dövüşmüş olduğu Arena’nın kontrolünü ele geçirip dövüş camiasının en güçlü dövüşçüsü olmuştur. Bu oyunda zorluk seviyesi düşük olan patron lakaplı karakter kolay oynanabilmesi ve birbirinden güzel yetenekleri sayesinde rakiplerine aman tanımıyor ve kendisini kullanan oyuncuya ise adeta bir zevk veriyor.

Sett CT Karakterleri

 • Tahm Kench
 • Lulu
 • Maokai
 • Warwick
 • Kennen
 • Gragas

Sett CT

İlgili Makaleler

Sett Yetenekleri

 • Pasif (Dövüşçü İnadı)

Sett, rakiplerine vermiş olduğu normal saldırılarında bir sol ve bir sağ eliyle vurmaktadır sağ yumruğu daha güçlü ve hızlıdır. Kolay ölmeyen Sett buna ek olarak eksik canına bağlı olarak daha fazla can yenilemesi kazanır ve düşmanlarına aman vermez.

 • Yapıştır (Q)

Sett, bu yeteneği kullandığı zaman sonraki gerçekleştirmiş olacağı 2 saldırısına hedefin azami canına bağlı olarak daha çok hasar verir ve buna ek olarak rakip şampiyonu doğru hareket ederken hareket hızında da belirli oranlarda bir artış meydana gelir.

 • Balyoz Gibi (W)

Sett, kendisine yapılmış olan saldırılara balyoz niteliğinde cevap vermektedir set biriktirdi tüm inadı harcayarak bir kalkan elde eder ve fare ile belirtilen konuma yumruğu ile vurur orta hat üzerindeki rakiplerine gerçek hasar verirken yan taraflarda bulunan rakiplerine ise sadece fiziksel hasar vermektedir.

 • Surat Dağıtan (E)

Sett belirli bir alanda iki tarafında bulunan rakiplerinin kendisine doğru çekerek onları sersemletir her rakipleri tek bir tarafta bulmuyorsa onları yavaşlatır eğer arkasında mı önünde rakipleri varsa onları geçici bir süreliğine sersemletir.

 • Yürek Hoplatan (R)

Rakip bir şampiyonu hedef alarak kendisi ile birlikte ona havaya doğru zıplatır ve onu belirli bir yere doğru savurur. Şampiyona doğru çekilmiş olan bu yetenek düştü konumun yakınındaki bütün rakip birimlerine hasar verir ve belirli oranlarda onları yavaşlatır. Bu sayede Sett muhteşem bir güç elde eder ve rakiplerini kolayca yener.

Evet bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Vayne yeteneklerine ve Sett CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sett CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu