Tiktok Takipçi Satın Al

SEO Gezegeni Olarak Deneyimlerimizi Başarıyla Harmanladık!

Markanızın dijitaldeki başarısına yardımcı olmak amacıyla kurulan SEO Gezegeni, deneyimli ve uzman ekibiyle Google reklamları, sosyal medya reklamları, İzmir web tasarım, mailing, sms pazarlama ve online itibar yönetimi alanlarında hizmet veriyor. Ekibimiz bu zamana kadar edindiği deneyimler ile markanız için çalışacak ve gerekli stratejileri oluşturup sizlere beklentileriniz doğrultusunda çözümler sunacaktır.

HİZMETLERİMİZ

1.      Google Ads Reklamları


En çok kullanılan arama motoru olan Google, markanızın görünürlüğünü arttırmak için bize birçok seçenek sunar. Google Ads konusunda uzman ve profesyonel çalışmalar sürdüren ekibimiz, markanız için gerekli reklam stratejileri oluşturacak ve sizlere hizmet verecektir.

2.      Youtube Reklamları

Video izleme platformlarının başında gelen Youtube, reklamlarınızın görünürlüğünü arttırmanızın en etkili yollarından biridir. Youtube içerisinde vermiş olduğunuz reklamlar, markanızın hedef kitlesine ulaşmasında kolaylık sağlayacaktır. SEO Gezegeni ekibi bu reklamlarınızı en etkili biçimde vermeyi hedefleyecek ve bunun için çalışacaktır.

3.      Gmail Reklamları

SEO Gezegeni ekibimiz Gmail üzerinden vermeyi hedeflediğiniz reklamları planlayacak ve ulaşmak istediğiniz hedef kitle için etkili hale getirecektir.

4.      Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız, markanızı dijitalde temsil eder. Siz de markanızı daha ulaşılabilir ve ilgi çekici hale getirmeyi hedefliyorsanız İzmir SEO ajansı size bu konuda gerekli çalışmayı sağlayacaktır. Ekibimiz bu zamana kadar edindiği deneyimleri çalışmalarına aktaracak ve sizlere en kaliteli sosyal medya yönetimi hizmetini verecektir. Çünkü akılda kalmanın en iyi yolu farklı ve ilgi çekici olmaktır.

5.      Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya, rekabetin git gide arttığı bir mecra haline geldi. Rakiplerinizden önde ve daha görünürlüğü yüksek reklamlar istiyorsanız hesabınızı ekibine emanet edin. Sizin için en etkili sonuçları bulacaklardır.

6.      Facebook Reklamları

Satış-pazarlama kampanyaları için en etkili yollardan biri Facebook’ta reklam vermektir. Burada müşterileriniz ile daha rahat iletişim kurabilir ve kampanyalarınızı yönetebilirsiniz. Bizler de Facebook Reklamları hizmetimiz ile büyümenizde ortak olacağız.

7.      Instagram Reklamları

Sosyal medya dünyasında ücretsiz fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarının en başarılısı ve en çok kullanılanı olan Instagram’da vermeyi hedeflediğiniz reklamlar ekibimizin profesyonelliği ile birleşip birçok kişiye ulaşacaktır.

8.      Facebook Hesap Yönetimi

Facebook hesap yönetimi hizmetimiz ile bu platformdaki işletme hesabınız için gerekli düzenlemeleri yapacak ve hesabınızı üst sıralara taşıyacağız.

9.      Instagram Hesap Yönetimi

Instagram, kullanıcılarının gün geçtikte artmasıyla büyüyen bir medya paylaşım platformudur. Siz de Instagram’daki kurumsal hesabınız ile gerekli büyümeyi sağlayabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bunun için SEO ajansı ekibimiz yanınızda olacak ve itibarınızı yükseltmek için çalışacaktır.

10.  Twitter Reklamları

Dünyanın farklı kesimlerinden insanların buluştuğu platform olan Twitter, hedef kitlenizi genişletmek ve onlara ulaşmanızdaki en etkili yollardan bir tanesidir. Profesyonel ekibimiz Twitter’daki planlamalarınızı takip edecek ve büyümenize ortak olacaktır.

11.  LinkedIn Reklamları

Daha çok şirket ve çalışanları bünyesinde bulundurduğu için diğer sosyal medya hesaplarından ayrılan LinkedIn, hedeflerinize ulaşmanızdaki nokta atışı yol olarak gösterilebilir. Bu yüzden iyi bir kampanya planlaması olmazsa olmazdır. Uzman ve deneyimli ekibimiz sizin için planlamaları yapacak ve bu mecradaki itibarınızı yükseltecektir.

12.  İçerik Pazarlama Stratejisi

Markanız için en uygun hedef kitleyi belirlemenizde yardımcı oluyor ve bu kitleyi en iyi şekilde etkilemek için çeşitli içerik pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

13.  Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medyanız, bütünüyle markanızın dijitaldeki kimliğidir. İnsanlar, görselliğe ve ilgi çekiciliğe önem gösterirler. Hemen hemen herkesin sosyal medya mecralarından en az bir tanesinde bulunduğunu varsayarsak sosyal medya tasarımınız, insanlara markanızla ilgili pek çok şey anlatabilir. Onları harekete geçirecek bir tasarım her zaman markanızı büyütecektir. Profesyonel ekibimiz ile yapılan tasarımlarımız sayesinde sosyal medya hesabınız daha çok ilgi çekecek ve tıklanma oranlarınız artacaktır.

14.  Dijital Pazarlama

Markanızın, firmanızın tanıtılması ve görünürlüğünün artması için gerekli olan tüm dijital pazarlama stratejilerini ekibimiz sizin için tasarlayacak ve yönetecektir. Google reklamlarından e-ticaret reklamlarına uzanan geniş pazarlama stratejilerini markanız için uyarlayacak ve etkili hale getireceklerdir.

Markanız, firmanız için en uygun pazarlama araçlarına karar veriyor ve kaliteli hizmet vermek amacıyla reklamlarınızı yönetmeye başlıyoruz. Sizinle anlaşmamız doğrultusunda stratejinin her adımını size raporluyor ve geri dönüşlerinize önem veriyoruz.

Sizin İçin Hangi Dijital Pazarlama Kanallarını Kullanıyoruz?

SEO Gezegeni Olarak Deneyimlerimizi Başarıyla Harmanladık!

  • Google Reklamları
  • Gmail Reklamları
  • Ads Reklamları
  • YouTube Reklamları
  • Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
  • E-ticaret Reklamları
  • İnternet Reklamları
  • Yandex Direct Reklamları

Web Tasarım

Web sitenizi tasarlarken hedef kitlenize eksiksiz ve ilgi çekici bilgi vermelisiniz. Çünkü web siteniz, markanız için bir rehber konumundadır. Hedef kitleniz markanız, firmanız için gerekli tüm bilgilere web sitenizden ulaşmak ve bunu kolay bir şekilde yapmak ister. Uzman İzmir web tasarım ekibimiz size bu konuda gerekli hizmeti verecek ve sizden gelen geri dönüşlere göre planlamalar yapacaktır.

Online İtibar Yönetimi

Markanız için olmazsa olmazlardan bir tanesi de itibarınızdır. Olumlu itibarınız markanız için çok yararlı olacaktır ancak olumsuz itibar markanıza her konuda zarar verir. SEO Gezegeni olarak itibarınızı güçlendirecek stratejiler uyguluyoruz. Markanızı analiz ediyor ve itibarınızı daha da iyileştirmek ve mecvut olan itibarınızı korumak için neler yapabileceğimizi planlıyoruz. Olumsuz bir durumla karşı karşıya kaldıysanız markanızı analiz eder ve bu durumlar için planlar yapıyoruz. Planlarımız itibarınızı iyileştirmek ve karşılaştığınız olumsuzluğu ortadan kaldırmaya yönelik olacaktır. Olumsuzluğu ortadan kaldırmak yetmeyeceği gibi itibarımızı yeniden kazanmak için çeşitli yollara başvururuz. Uzman ekibimiz ile itibarınızı koruyacak ve olası olumsuzluklara karşı önleminizi erkenden alacaksınız.

Mailing

Hem güvenilir hem de uygun maliyetli bir şekilde müşterilerinize ve çalışanlarınıza ulaşabileceğiniz Mailing hizmetimizle zamandan tasarruf sağlayacak, planlarınızı eksiksiz tamamlayacaksınız.

Dijital Reklam ve Sosyal Pazarlama ajansı olan SEO Gezegeni ile günden güne büyümesini birlikte izleyelim. Detaylı bilgi ve iletişim için https://seogezegeni.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu