Tiktok Takipçi Satın Al

Rahat ve Kullanışlı Ses Kayıt Cihazı Zoom H1N

Yeni bir ses kayıt cihazına ihtiyacınız varsa Zoom H1N ses kayıt cihazı doğru tercih olabilir.

Yeni bir ses kayıt cihazına ihtiyacınız varsa Zoom H1N ses kayıt cihazı doğru tercih olabilir. 90° X / Y format dahili mikrofon girişi olan ses kayıt cihazı, 10 saate kadar kayıt yapabiliyor olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Uzun süreli ve kesintisiz ses kaydı yapmanız gerektiğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz cihaz modeli, ergonomik bir tasarıma sahip olmasıyla cazip bir seçenek haline geliyor.


Ses kayıt cihazı, 32 GB’a kadar kapasiteleri destekleyebilecek bir donanıma sahip ve aynı zamanda microSD ya da microSDHC flash bellek kartlarına ses kaydı yapabiliyor. MP3 sesini kaydedebiliyor olmasıyla müzisyenler ve gazeteciler tarafından da kullanılması mümkün olabiliyor.

Sınırsız Overdub

Ses kayıt cihazı sınırsız overdub yönüyle de kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana adından söz ettiriyor. Çünkü bu özellik sayesinde ses katmanları ilave edilebilir ve böylelikle çok daha zengin ve dolgun sesli kayıtlar yapılabilir. Bununla birlikte otomatik kayıt özelliğinin bulunması da dikkatlerden kaçmıyor.

Ön kayıt ya da kendi kendine zamanlama ayarları kullanılabilir, anı yakalama konusunda cihazın avantajlarından faydalanabilir. Kamera ses seviyelerini kalibre etmeyi kolaylaştırıyor olması da önem taşıyor.

Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Büyük Ekran

3,2 cm ve 1.25 inç ekrana sahip olan zoom h1 n modeli, ekran üzerinden gerekli kontrollerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. 96 x 94 LCD ekranı ve kırmızı LED ekran özellikleri dijital ses kaydedici modelinin en beğenilen özelliklerinden biri haline geldi. Kendi segmentinde en geniş ekrana sahip modellerden biri olması da kullanım konforunu taçlandırıyor.

Rahat ve Kullanışlı Ses Kayıt Cihazı Zoom H1N

Ergonomik Tasarım

Son derece ergonomik olan Zoom H1N tek elle hızlı ayar yapabilme ve kullanılabilme özelliklerine de sahiptir. Cep boyutunda kompakt bir tasarım anlayışı ile geliştirilmiş olması ile ergonomik dizaynı buluştuğunda ortaya konfor beklentisini fazlasıyla karşılayan bir ses kayıt cihazı çıkıyor. Elle kolay kavranması, genişliğinin sadece 5 cm olmasından da kaynaklanıyor.

Zoom H1N Teknik Özellikleri

Genişliği 5 cm, derinliği, 13.8 cm, yüksekliği 3.2 cm ve ağırlığı da 60 gram olan h1n ses kayıt cihazının teknik özelliklerine hemen göz atın.

  • Monochrome LCD (96 x 64) ve REC LED, 1.25″ / 3.2 cm ekran
  • MicroSD / SDHC medya kaydı yapabilme
  • 5 mm giriş – çıkış jack özelliği
  • USB class compliant, 44.1 / 48 kHz sample rate, 16-bit, 2 x 2 operation, asynchronous transfer arayüz işletim sistemi
  • 24-Bit / 96 kHz’e kadar WAV’ları ve MP3’leri kaydedebilme
  • 2 adet AAA pille çalışma
  • 10 saat kayıt süresi

Rahat ve Kullanışlı Ses Kayıt Cihazı Zoom H1N

Zoom H1N Ses Kayıt Cihazı Fiyatları

Teknik özelliklerini detaylı bir şekilde gözden geçirdiğinizde fark edebileceğiniz gibi zoom h1n fiyat – performans açısından avantajlı bir üründür.

En düşük fiyat için Fotokolik internet sitesi tercih edilebilir. Düşük fiyatla beraber ödeme seçeneklerinin geniş olması ve yüksek oranlarda indirimler, Fotokolik üzerinden alışverişi daha cazip kılan faktörler olarak karşımıza çıkıyor.

Ses kayıt cihazının büyük ilgi görmesi nedeniyle sipariş vermekte geç kalmamak gerekir. Stoklar tükenmeden sipariş vererek bu ses kayıt cihazının sağladığı kazanımlardan ve en uygun fiyat fırsatından faydalanılabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu