Sennheiser Momentum Kablosuz Kulaklıklar Tanıtıldı

Sennheiser Momentum Kablosuz Kulaklıklar Tanıtıldı (IFA 2018)

Abone Ol 

Sennheiser, biraz geç olsa da, nihayet kablosuz kulaklıklarını açıkladı. Gerçek bir kablosuz kulaklık olarak adlandırılan yeni kulaklık seti, Berlin’de IFA 2018’de tanıtıldı.

Şirket, yeni Bluetooth özellikli kulaklıkların ses performansını ve Momentum kulaklık dizisinin tasarımını gerçekten kablosuz bir forma getirdiğini iddia ediyor. Bu kulak içi kulaklık ile, tek bir dokunuşla Siri ve Google Yardımcısı gibi ses yardımcıları erişmek mümkün olacak. Kulak içi kulaklıklar dört saatlik bir pil ömrüne sahip olacağını belirttiler.

Bluetooth desteğinin yanı sıra, Sennheiser Momentum True Wireless earbuds, AAC codec desteği ve Qualcomm Aptx ve Aptx düşük gecikme uyumluluğu ile birlikte gelip ve 7mm sürücüler aracılığıyla teslim edilir. Hareket halindeyken, 2-mic gürültü iptali beamforming teknolojisi ile birlikte şeffaf işitme özelliği, kullanıcıların ortam seslerini duymasına izin verecektir.

Sennheiser Momentum Kablosuz Kulaklıklar Tanıtıldı (IFA 2018)

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Belirtildiği gibi, Kulakiçi kulaklıklar, Apple Siri veya Google Assistant gibi akıllı asistanlara doğrudan sesli erişim sağlayarak kullanıcının dijital ekosistemiyle etkileşim sağlayacak.

Neredeyse 300$ ‘lık fiyat noktasında olacak olan kulaklık, Sennheiser’in ilk gerçekten kablosuz kulaklıkları Bose ve B&O gibi diğer premium üreticileri de ele geçirecek. Özellikle, Sennheiser Momentum True Wireless Kasım ayı ortasında satışlarına başlayacak. Henüz kulaklık için küresel kullanılabilirliği ve fiyatı üzerinde hiçbir netlik yoktur.

Göz atın:   Realme Yeni Kulaklığını Tanıttı!

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu