Tiktok Takipçi Satın Al

Senetle Motor Almak Birevim ile Mümkün!

Birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan motosikletler, birkaç yıl içerisinde artan fiyatlardan dolayı ulaşılması güç hale geldi. Bu nedenle bireyler senetle motor al Birevim sistemini hatırı sayılır şekilde tercih etmeye başladı.

Araç fiyatlarıyla paralellik gösteren motor fiyatları da birbirini kovalarken kredi faizlerinin artışının da bunlara eklenmesiyle kişiler, motor almanın hayal olduğu bir durumla karşı karşıya kaldı.


Bu durumdan bir çıkış yolu arayarak motor sahibi olmak isteyenler Birevim’le tanıştı ve bu konuda büyük fırsatlar sunan firmamız, motor alamayanlara en iyi çıkış yolu oldu.

Daha makul çözüm sunan ve bireylerin bütçesini zorlamadan motor almalarına vesile olan Birevim kredi çekerek ciddi rakamlara varan faiz tutarları ödemek zorunda bırakmayan alternatifleriyle birçok kişiyi motor sahibi yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Senetle Motor Almanın En İyi Yolu Birevim

Sunmuş olduğu birçok finansmanla öne çıkan Birevim, özenle seçilmiş kampanyaları ve kişileri son derece tatmin edecek fırsatları ile motosiklet finansmanı sağlamaya devam ediyor.

Müşterilerine sunmuş olduğu en iyi ve tercih edilen seçeneklerden olan senetle motor alma, kısa sürede hem de zorlanmadan birçok kişinin motor sahibi olmasını sağlıyor.

Bireyler almak istediği motor bedeline göre seçtikleri ödeme miktarı ve yöntemi çerçevesinde hem faizsiz hem de kefilsiz motor satın almayı Birevim güvencesiyle gerçekleştiriyor.

Senetle Motor Almak İsteyenler Ne Yapmalı?

Peşinatı olmayan ve kredi almak istemeyen ya da alamayanlar için vazgeçilmez bir uygulama ile gelen Birevim, senetle motor almayı mümkün kılıyor.

Böyle bir durumda kişilerin yapması gereken en yakın Birevim şubesine uğrayarak veya iletişim numaralarından müşteri hizmetlerini arayarak detaylar hakkında görüşme sağlamalarıdır.

Konu ile alakalı detaylı bilgi edindikten sonra almak istedikleri motor ve aylık ödeyebilecekleri tutarlar doğrultusunda yararlanacakları kampanyalarla süreci başlatmalarıdır.

Senetle Motor Alma Şartları Nelerdir?

Öncelikle 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak senetle motosiklet almak için ilk şartlardandır.

Birçok yönden kişilere avantaj sağlayan senetle motor sahibi olma konusunda kişinin gelirini kanıtlaması adına SSK çalışanı olması gerekir. SSK çalışanı şartının aranmadığı durum ise kişinin taşınmaz bir varlığını teminat olarak göstermesi gerekir.

Bunlar dışında başka belge ve kefil gerekmeden kimliğinizle Birevim’in sağlamış olduğu finansman desteğiyle motor sahibi olmaları mümkündür.

Ayrıca kişinin icralık olmaması da aranan önemli bir şarttır. Bu şartları taşıyan kişilerin Firmamız desteğiyle motor alması kolay ve sorunsuz olmaktadır.

Senetle Motor Almak Avantajlı Mıdır?

Kredi ya da borçlanarak motor sahibi olmak istemeyenler için bazı avantajlar sunan senetle motor almak hem süre hem de ödeme koşullarıyla şu avantajları sunmaktadır.

  • Ödemeler her ne kadar senetle olsa da taksitli olduğu için kişilerin gelir durumuna göre ayarlanmaktadır. Bu açıdan bireyler maddi zorluğa düşmemektedir.
  • Firmamız gerekli miktardaki finansman desteğini sağladığı için kredi almak zorunda kalmayan bireyler neredeyse motor fiyatına ulaşan miktarda faiz ödemek zorunda kalmayacaktır.
  • Bu sistem faizsiz alışveriş arayanlar için oldukça önemli bir seçenek olarak bireylerin isteklerini gerçekleştirecektir.

Birevim’de Senetle Motor Alma Süreci

Birçok kişinin hayallerini süsleyen ve belki de bir adım sonra gerçekleşmesi mümkün olan senetle motor alma süreci Birevim ile oldukça kolay ve sorunsuz ilerlemektedir.

Türkiye’nin her yerinden yapabileceğiniz tercih ile almak istediğiniz motora karar verdikten sonra size en yakın şubemize başvurarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Size sunulan özel teklif ve kampanyalar sonrasında bütçenize uygun bir ödeme planı hazırlayan arkadaşlarımız eşliğinde sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ayrıca birçok kurum tarafından talep edilen dosya masrafından da firmamızı tercih ettiğiniz için muaf tutularak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Son olarak noter huzurunda kura ile sıranız belirlenmekte olup ödemeniz gereken toplam tutarınızı bütçenizi zorlamayacak taksitlerle her ay ödeyebilirsiniz.

Senetle Motor Almak Güvenilir Mi?

Dünyanın birçok ülkesinde rağbet gören finansman şirketleri, Ülkemizde de Birevim ile tanınır hale gelmiştir.

Hem güvenli hem kısa zamanda ev, araç veya motor sahibi olmak isteyenlere sağladığı finansmanla geniş bir kitleye ulaşan Birevim, güvenli ve kendini kanıtlamış kimliğiyle sektörde bir marka haline gelmiştir.

Sizlerde aradığınız motosiklet finansmanı için bizimle irtibata geçebilir senetle motor almak isteğinizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu