Tiktok Takipçi Satın Al

SendPulse ile Profesyonel E-Posta Pazarlaması

Toplu mail; müşterilerle doğrudan iletişim kurmaya olanak sağlaması yönüyle pek çok firma ve marka tarafından tercih edilen en popüler dijital pazarlama yöntemleri arasında yer alır. Ürün ve hizmetlerinin satışını online olarak gerçekleştiren e-ticaret şirketleri için büyük bir öneme sahiptir.

SendPulse ile Ürün ve Hizmet Satışını Artırmak

SendPulse, yapay zeka destekli e-posta pazarlama servis sağlayıcısıdır. Pek çok markanın hedeflediği başarıya ulaşabilmesine yardımcı olan marka, Türkiye’de de faaliyete geçerek adını daha geniş kitlelere duyurmuştur. Rusya, ABD, Brezilya ve Ukrayna’da ofisleri bulunan SendPulse’nin merkezi New York’ta bulunmaktadır. Ürün ve hizmet satışını artırmak isteyen fazlaca firma ve marka tarafından tercih edilen bu yapay zeka platformu, müşteri kitlesini satın almaya yönlendirecek en etkin tanıtımının yapılmasına imkan tanır. Uluslararası bir e-mail pazarlama deneyimine sahip olan SendPulse, e-mail pazarlamacılarının yapacakları çalışmalarda geri bildirim oranını artırmayı hedefler.


Günümüzde en çok tercih edilen online pazarlama yöntemlerinden biri olan toplu mail gönderimi, oldukça fazla kurum ve marka tarafından tercih edilir. Maliyetinin düşük olması, pazarlama çalışmalarını önceden test etme imkanı sunması, sürekli bir iletişim olanağı sunması ve yapılan çalışmaların ölçülebilir olması açısından oldukça başarılıdır. İnternet kullanımının günden güne artış göstermesi de dijital platformlarda yapılan pazarlama stratejilerine yeni bir yön kazandırmaktadır. Özellikle alışveriş işlemlerini e-ticaret sitelerinden gerçekleştiren kullanıcılar üzerinde toplu mailin önemli bir etkisi bulunmaktadır.

E-posta Pazarlama Hizmeti

SendPulse ile Profesyonel E-Posta Pazarlaması

Dijital pazarlama alanında e-postalar büyük bir öneme sahiptir. Müşterileriyle başarılı bir iletişim kurmak isteyen firmaların e-posta üzerinden pazarlamayı başarılı bir şekilde yönetebilmeleri için müşterilerini yakından gözlemleyebiliyor olmaları gerekir. Müşteri ve tüketicilere gönderilecek olan e-postaların; alıcının ilgi alanı ve deneyimleri göz önünde bulundurularak olabildiğinde kişiselleştirilmiş olması ve özgün bir e-posta tasarımına sahip olması gerekmektedir. E-mail pazarlama, satışların artırılması için tercih edilen başarılı bir dijital pazarlama yöntemidir. Bu yöntem, ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi vermek için oldukça uygun maliyetlidir. Sadece ürün tanıtımında değil; tebrik mesajlarında, çalışanların bilgilendirilmesinde, promosyon ve kampanyaların duyurulmasında da sıklıkla tercih edilir.

E-posta pazarlamada doğru stratejilerin geliştirilmesi büyük önem taşır.  Toplu mail gönderimi yapacak olacak firmalar var olan müşterilerine mi hitap etmek istiyor yoksa müşteri kitlesini mi artırmak istiyor öncelikle buna karar vermelidir. İlgi çekici mail içeriklerinin üretilmesi de büyük önem taşır. Yeni müşterilere gönderilecek indirim kampanyaları satışların artırılmasına katkı sağlarken, var olan bir müşteriye bu tür bir kampanya göndermek mailin direkt çöp kutusuna taşınmasına sebep olabilir. Dolayısıyla hazırlanacak olan mailin, veritabanın yer alan müşteri kitlesinin ilgi alanına göre gönderilmesi çok önemlidir. Her müşteri için haber bültenini farklılaştırmak geri bildirim oranının da artmasına yardımcı olur. Doğru haber bültenini doğru müşterilerle buluşturmak firma ve müşteri arasındaki samimiyetin artmasına da vesile olur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu