Tiktok Takipçi Satın Al

Sekiz Antenli Wi-Fi Canavarı: TP-Link Archer AX90

TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojilisine sahip, üst seviye yeni bir yönlendiriciyi daha satışa sunuyor. Archer AX90 model yönlendirici, kablolu ve kablosuz bağlantıda yüksek hız, geniş kapsama alanı, çok cihaz desteği ve güvenlik beklentilerinin tümüne cevap verebiliyor.


TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojili model sayısını sürekli artırıyor. Son olarak güçlü sekiz anteni ile tam bir Wi-Fi canavarı olan Archer AX90 model yönlendiriciyi portföyüne ekledi. Wi-Fi 6 teknolojisinin sağladığı hız, kapsama alanı, daha çok cihaz desteği gibi avantajlara güçlü güvenlik özelliklerini ekleyen yönlendirici, internet bağlantısından yüksek beklentileri olan kullanıcılara hitap ediyor.

Üç bant desteğine sahip olan Archer AX90, toplamda 6600 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Yüksek Wi-Fi hızı isteyen, aynı anda çok cihazın ağa bağlandığı evler için ideal olan ürün, bu yüksek yoğunluğu karşılayabilecek donanımsal özelliklerle (güçlü işlemci dahil) donatılmış durumda.

Aynı anda online oyun, HD film, büyük dosya indirimi gibi uygulamaların sorunsuz yapılması için gerekli teknolojiye sahip olan yönlendirici, hem Wi-Fi 6, hem akıllı anten (hüzmeleme/beamforming) teknolojilerinin sağladığı daha geniş kapsama alanını sekiz güçlü anteni ile destekliyor. Böylece evin her köşesine Wi-Fi sinyalleri erişebiliyor, daha kararlı bir kablosuz bağlantı elde ediliyor.

İlgili Makaleler

Birinci sınıf kablolu bağlantı desteği

Archer AX90, güçlü kablosuz bağlantının yanı sıra aynı zamanda birinci sınıf kablolu bağlantı da sunuyor. Yönlendiricinin üzerinde biri 2.5 Gb/sn, diğeri 1 Gb/sn’lık iki adet WAN/LAN bağlantı noktası ve üç adet de Gigabit LAN bağlantı noktası yer alıyor. Bu bağlantı noktalarına oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazları kablo ile çok yüksek hızlarda bağlamak mümkün oluyor. Ayrıca USB’den bağlanan cihazlar için de biri USB 3.0 olmak üzere iki adet USB girişi yer alıyor. Bu bağlantı noktaları sayesinde ister kablolu ister kablosuz ultra yüksek bağlantı keyfi yaşanıyor.

Sekiz Antenli Wi-Fi Canavarı: TP-Link Archer AX90

Bir evin ağ ihtiyacına yönelik en gelişmiş teknolojileri sunan cihaz, bir diğer önemli ihtiyaç olan güvenlik konusunu da ihmal etmiyor. TP-Link’in kapsamlı yeni güvenlik paketi olan HomeShield yönlendiricide yer alıyor. HomeShield, ağın taranmasından raporlamaya, ebeveyn denetimlerinden öncelikler belirlemeye ve IoT cihazlarını yönetmeye kadar gelişmiş pek çok güvenlik özelliğine sahip ve son derece kolay kullanılıyor. Bunun yanı sıra WPA3 destekli olan ürün, ağın korunmasını da en üst seviyede sağlıyor.

TP-Link OneMesh desteği de bulunan ürün 265 USD (KDV dahil) fiyatla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Sekiz Antenli Wi-Fi Canavarı: TP-Link Archer AX90

Sekiz Antenli Wi-Fi Canavarı: TP-Link Archer AX90

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu