TeknoDiot.com
   
   

Sega Genesis Mini Retro Konsol 19 Eylül’de Geliyor

Sega Genesis Mini Retro Konsol 19 Eylül'de Geliyor

Sega, Fes 2019’da Sega Genesis konsolunun retro versiyonunu yayınlayacağını açıkladı.

Sega Genesis Mini Retro Konsol, ABD’de Sega Genesis Mini ve Japonya’da Mega Drive Mini olarak adlandırılacak. 19 Eylül 2019’da geleceğininde altını çizelim. Bu retro konsollar piyasaya sürüldüğünde oyun serisi Genesis Mini ve Mega Drive Mini için biraz farklı olacak.

Japonya’daki müşterilere Castlevania Bloodlines, Comix Bölgesi, Gunstar Kahramanları, Madou Monogatari Ichi, Powerball, Puyo Puyo 2, Kahraman Kirala, Parlak Kuvvet, Sonic 2 ve Uzay Harrier II oyunları hediye verilecek. ABD sürümünde de farklı oyunlar verilmesi bekleniyor. 

Sega Genesis Mini Retro Konsol 19 Eylül'de Geliyor

Müşteriler ayrıca ikisi arasında bazı ek farklar göreceklerdir. Sega Genesis Mini 79.99 dolara mal olacak ve bir çift üç düğmeli USB kontrol cihazı ile gönderilecek. Mega Drive Mini, Japonya’da 351 TL veya aşağı yukarı 60 dolara mal olacak ve altı düğmeli kontrol cihazıyla birlikte gelecek. Müşteriler, 452 TL veya 80 dolar karşılığında ek bir denetleyici satın alabilecekler. Sega yakında retro konsolu için her iki pazarda da ön sipariş almaya başlayacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.