Sea of Thieves Yenilikler Ekleniyor

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Abone Ol 

Microsoft’un özel oyunu olan Sea of Thieves’a yeni içerikler ekleniyor. Popülerliği ile gerçekten herkes tarafından beklenen bir oyundu ve beta sürecinde Twitch yayıncıları tarafından da yayınlarda oynanan oyun Sea of Thieves’ın sistem gereksinimleri çok üst donanım istemediğini söyleyebiliriz.

takipçi satın al
takipçi satın al

Sea of Thieves şuanda beta sürecinde ve bazı oyuncular şimdiden alacak beta sürecinde oyunun tadına varabiliyorlar. 20 Mart‘ta piyasaya çıkacak olan Sea of Thieves, Unreal Engine ile geliştiriliyor. Microsoft özel oyunu olan oyun, Microsoft Windows ve Microsoft Xbox One platformlarına çıkışını yapmıştı.

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Çıktığı dönemde içerik bakımından zengin bir oyun olmasa da 2018’in Mart ayından itibaren aldığı içerikler ve genişletmeler sayesinde oyuncular tarafından ilgi gören bir oyun haline gelen Sea of Thieves yeni içerikler almaya hazırlanıyor. Büyük çaplı bir güncelleme olarak yayınlanacak yeni içeriklerde PvP içerikleri oyuna eklenecek.

[sp-related style=”light” id=”20364″] [sp-related style=”light” id=”14342″]

Arena ismiyle yayınlanacak güncellemenin kısa bir zaman içinde gelmesi beklenirken Arena’nın bilinen PvP sistemlerinden daha rekabetçi ve özel bir içerik sunacağı da belirtildi. Bunun yanı sıra oyuna eklenecek yeni görevlerin sürelerinin de uzun olacağına dikkat çekildi. Yeni görevlerle oyundaki en büyük eksikliklerden sayılan hikaye açığı da kapatılabilir.

Göz atın:   İşte 2017 Yılı İçinde Çıkacak Oyunlar

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL