«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Microsoft’un özel oyunu olan Sea of Thieves’a yeni içerikler ekleniyor. Popülerliği ile gerçekten herkes tarafından beklenen bir oyundu ve beta sürecinde Twitch yayıncıları tarafından da yayınlarda oynanan oyun Sea of Thieves’ın sistem gereksinimleri çok üst donanım istemediğini söyleyebiliriz.

Sea of Thieves şuanda beta sürecinde ve bazı oyuncular şimdiden alacak beta sürecinde oyunun tadına varabiliyorlar. 20 Mart‘ta piyasaya çıkacak olan Sea of Thieves, Unreal Engine ile geliştiriliyor. Microsoft özel oyunu olan oyun, Microsoft Windows ve Microsoft Xbox One platformlarına çıkışını yapmıştı.

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Çıktığı dönemde içerik bakımından zengin bir oyun olmasa da 2018’in Mart ayından itibaren aldığı içerikler ve genişletmeler sayesinde oyuncular tarafından ilgi gören bir oyun haline gelen Sea of Thieves yeni içerikler almaya hazırlanıyor. Büyük çaplı bir güncelleme olarak yayınlanacak yeni içeriklerde PvP içerikleri oyuna eklenecek.

  • Sea of Thieves’dan Oyuncu Rekoru

  • Sea of Thieves’ın Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Arena ismiyle yayınlanacak güncellemenin kısa bir zaman içinde gelmesi beklenirken Arena’nın bilinen PvP sistemlerinden daha rekabetçi ve özel bir içerik sunacağı da belirtildi. Bunun yanı sıra oyuna eklenecek yeni görevlerin sürelerinin de uzun olacağına dikkat çekildi. Yeni görevlerle oyundaki en büyük eksikliklerden sayılan hikaye açığı da kapatılabilir.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *