Tiktok Takipçi Satın Al

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Microsoft’un özel oyunu olan Sea of Thieves’a yeni içerikler ekleniyor. Popülerliği ile gerçekten herkes tarafından beklenen bir oyundu ve beta sürecinde Twitch yayıncıları tarafından da yayınlarda oynanan oyun Sea of Thieves’ın sistem gereksinimleri çok üst donanım istemediğini söyleyebiliriz.

Sea of Thieves şuanda beta sürecinde ve bazı oyuncular şimdiden alacak beta sürecinde oyunun tadına varabiliyorlar. 20 Mart‘ta piyasaya çıkacak olan Sea of Thieves, Unreal Engine ile geliştiriliyor. Microsoft özel oyunu olan oyun, Microsoft Windows ve Microsoft Xbox One platformlarına çıkışını yapmıştı.


Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Çıktığı dönemde içerik bakımından zengin bir oyun olmasa da 2018’in Mart ayından itibaren aldığı içerikler ve genişletmeler sayesinde oyuncular tarafından ilgi gören bir oyun haline gelen Sea of Thieves yeni içerikler almaya hazırlanıyor. Büyük çaplı bir güncelleme olarak yayınlanacak yeni içeriklerde PvP içerikleri oyuna eklenecek.

[sp-related style=”light” id=”20364″] [sp-related style=”light” id=”14342″]

Arena ismiyle yayınlanacak güncellemenin kısa bir zaman içinde gelmesi beklenirken Arena’nın bilinen PvP sistemlerinden daha rekabetçi ve özel bir içerik sunacağı da belirtildi. Bunun yanı sıra oyuna eklenecek yeni görevlerin sürelerinin de uzun olacağına dikkat çekildi. Yeni görevlerle oyundaki en büyük eksikliklerden sayılan hikaye açığı da kapatılabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu