TeknoDiot
     
     
     

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Microsoft’un özel oyunu olan Sea of Thieves’a yeni içerikler ekleniyor. Popülerliği ile gerçekten herkes tarafından beklenen bir oyundu ve beta sürecinde Twitch yayıncıları tarafından da yayınlarda oynanan oyun Sea of Thieves’ın sistem gereksinimleri çok üst donanım istemediğini söyleyebiliriz.

Sea of Thieves şuanda beta sürecinde ve bazı oyuncular şimdiden alacak beta sürecinde oyunun tadına varabiliyorlar. 20 Mart‘ta piyasaya çıkacak olan Sea of Thieves, Unreal Engine ile geliştiriliyor. Microsoft özel oyunu olan oyun, Microsoft Windows ve Microsoft Xbox One platformlarına çıkışını yapmıştı.

Sea of Thieves’e Yeni İçerikler Geliyor!

Çıktığı dönemde içerik bakımından zengin bir oyun olmasa da 2018’in Mart ayından itibaren aldığı içerikler ve genişletmeler sayesinde oyuncular tarafından ilgi gören bir oyun haline gelen Sea of Thieves yeni içerikler almaya hazırlanıyor. Büyük çaplı bir güncelleme olarak yayınlanacak yeni içeriklerde PvP içerikleri oyuna eklenecek.

[sp-related style=”light” id=”20364″]

[sp-related style=”light” id=”14342″]

Arena ismiyle yayınlanacak güncellemenin kısa bir zaman içinde gelmesi beklenirken Arena’nın bilinen PvP sistemlerinden daha rekabetçi ve özel bir içerik sunacağı da belirtildi. Bunun yanı sıra oyuna eklenecek yeni görevlerin sürelerinin de uzun olacağına dikkat çekildi. Yeni görevlerle oyundaki en büyük eksikliklerden sayılan hikaye açığı da kapatılabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Black Desert’ın Arayüz Tasarımı Yenilendi

Uğur Aydemir

NBA 2K19’un Kapağındaki Yıldız Belli Oldu!

Buğra Noyan

Red Dead Redemption 2’nin Aksiyon Dolu Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.