Tiktok Takipçi Satın Al

San Francisco Shock 2020 Overwatch Ligi Şampiyonluğunu Kazandı

San Francisco Shock 2020 Overwatch Ligi Şampiyon oldu.

Overwatch League tarihinde iki yıl üst üste kazanan ilk takım San Francisco Shock oldu.

San Francisco Shock, üst üste ikinci yıldır Overwatch Ligi şampiyonu oldu. Takım, Seoul Dynasty ile 4-2’lik bir serinin ardından  2020 kupasını aldı. Bu, Shock’u Overwatch ligi tarihinde arka arkaya iki sezon şampiyonluğu kazanan ilk takım yapıyor.


Turnuva oyunu ve COVID-19 seyahat kısıtlamaları nedeniyle, Overwatch Ligi’ndeki iki bölge normal sezon boyunca hiç karşı karşıya gelemedi. Bu nedenle, Büyük Finaller bir sezon sonu maçından çift eleme grubuna dönüştü. Kuzey Amerika’dan iki takım, Asya’nın en iyi iki takımına karşı yarışmadan önce Güney Kore’ye gitti ve karantina altına alındı.

Turnuvanın ilk turlarında,  San Francisco Shock kaybettikten sonra alt sıralara düştü. Şok , kazanan takımın arasından geçerken, Seoul Dynasty, Shanghai Dragons ve Philadelphia Fusion kaybedenler grubunda yer alarak nihai Grand Finals maçına çıktı.

San Francisco Shock 2020 Overwatch Ligi Şampiyonluğunu Kazandı

Bu, Seoul Dynasty‘nın bir Overwatch Ligi Büyük Final maçındaki ilk görünüşüydü , ancak kadronun birkaç üyesi ligin en büyük sahnesinde ikinci kez karşımıza çıkıyordu. Hanedan ana tankı Hong “Gesture” Jae-hee ve DPS Park “Profit” Joon-yeong, 2018’de şampiyonluk kazanan London Spitfire kadrosunun bir parçasıydı.

San Francisco Shock , 2019 Overwatch Ligi Büyük Finallerini Vancouver Titanlarına karşı 4-0’lık bir galibiyetle kazandı . Bu yılki turnuvada, Shock, 2019 kupasını ele geçiren başlangıç ​​kadrosunun çoğuyla geri döndü. Bu oyuncular artık iki sezon şampiyonluğu kazanan ilk Overwatch Ligi oyuncuları oldu.

2020 Overwatch Ligi şampiyonluğunun kazananları olan San Francisco Shock, eve 1,5 milyon dolarlık para ödülü getiriyor. Seoul Dynasty ikinci olarak 750.000 dolar kazandı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu