Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung’un Yeni Tableti S6 5G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung, Ağustos ayında Wi-Fi ve 4G desteği olan Galaxy Tab S6’yı tanıttı ve yakın zamanda 5G versiyonun geleceğini doğrulamıştı. İlk 5G Tablet olma özelliğini taşıyan Tab S6 2020’nin ilk çeyreğinde tanıtımı yapılacak.

Bugün, Galaxy Tab S6 5G ait olan ve teknik özelliklerinin olduğu bir görüntü sızdırıldı. Görüntülerde yazan bilgilere göre yeni 5G tabletin geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılan 4G versiyonu ile aynı özelliklere sahip olacak. İki tablet arasındaki farkı sadece Snapdragon X50 modemin yer alması bu farkı oluşturuyor.
Samsung'un Yeni Tableti S6 5G'nin Özellikleri Ortaya Çıktı!
Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy Tab S6 gücünü Snapdragon 855 yonga setinden alıyordu. Samsung’un yeni tableti, 6 GB ve 8 GB iki farklı RAM’e sahip olurken depolama olarak 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçenekleri sunuyor.
Resimde gözüktüğü üzere Galaxy Tab S6 6 GB RAM sahip olurken 128 GB depolama alanına sahip. Diğer versiyon olan 8 GB RAM / 256 GB Depolama seçeneğine sahip versiyonun sadece belirli pazarlarda bulunabilecek. Bu pazarların hangi ülkeler veya kıtalar olacağı ise henüz belli değil.
Galaxy Tab S6, kamera konusunda 13 MP Ana kamera ve yanında 5 MP ultra geniş açılı kamera olmak üzere iki farklı kameraya yer verecek. Galaxy Tab S6 5G’nin ön kamerası da ağustos ayında tanıtılan 4g varyantı ile aynı olacağı için 8 MP’lik selfie kamerası olacak.  Kamera kurulumuna baktığımızda Galaxy Tab S6 5G görselde göründüğü üzere 4G versiyonundan bir farkı olmayacak.
Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S6 5G piyasaya sürüldüğü zaman dünyada ilk 5G desteğine sahip tablet olma özelliği olacak. Cihazın ilk başta Güney Kore’de satışa sunulması bekleniyor ve daha sonra Avrupa başta olmak üzere diğer ülkelerinde pazara girmesi bekleniyor.
Son olarak diğer teknoloji haberlerimizi okumak isterseniz Teknoloji Haberleri kategorisine bakabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu