Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung’un Gelecek Katlanabilir Telefonunda Kapaklı Ultra İnce Cam’ı Düşündüğü Bildirildi!

Galaxy Fold’un plastik ekran kapağı yumuşak ve çizilmesi kolay bir olay. ET News, Samsung’un bu plastik poliimid katmanını, gelecek yılın başlarında beklenen bir sonraki katlanabilir telefonu için Ultra İnce Cam (UTG) ile değiştirmeyi düşündüğünü bildirdi.

UTG sadece 0.1 mm kalınlığında, insan saçı kadar kalın değildir. Üretimi zor, fiyatı yüksek ve verimi düşük tutuyor. Bununla birlikte, UTG poliimitten çok daha iyi görünüyor ve çizilmeye karşı daha dayanıklı olması gerekiyor (işlem, plastikten daha fazla kırılmaya meyilli olmasıdır).


Samsung'un Gelecek Katlanabilir Telefonunda Kapaklı Ultra İnce Cam'ı Düşündüğü Bildirildi!

Yaklaşan telefonun, Samsung’un ilk katlanabilir telefonunun yatay kitap benzeri bir kapak yerine bir kapak gibi katlandığı bildiriliyor. Fold’un 1.980 $ fiyat etiketinden 1.500 $ aşağı yukarı herhangi bir yöntemle “ucuz” olmasa da daha hesaplı olması bekleniyor. Daha kompakt olacak ve içerden 6,7 ”(7,3”) büyüklüğünde bir ekran boyutu önerecek.

Neyse, Samsung’un bir endüstri içeriğine göre, DOWOO INSYS’in tescilli bir işlemle işlem gördüğü SCHOTT AG’den cam kullanmaya çalıştığı bildiriliyor.

UTG’nin katlanmasını sağlayan bu son tavlama işlemidir ve her şirketin kendi gizli yöntemi vardır. İşlerde Corning, Asahi ve NEG’nin hepsinin kendi katlanabilir camı var, ancak henüz herhangi bir perakende ürünü piyasaya sürmedi.

Samsung’un katlanabilir ikinci telefonunu gelecek yılın ilk çeyreğinde tanıtması bekleniyor. Ancak Galaxy Fold’un piyasadaki performansına bağlı olarak lansmanın zamanlamasını ayarlayabilir. Ayrıca bu kuşak için UTG’yi bırakabilir ve yeni malzeme beklentilerinizi karşılamıyorsa veya verim çok düşükse, polimid ile tekrar devam edebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu