Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Galaxy S9 ve Note 9’a OneUI 2.5 Geliyor

Samsung, Galaxy S9 ve Note 9 için One UI 2.5 geliştirmeye başladı.

Birkaç hafta önce, Galaxy S9 ve Note 9’un en son One UI 2.5 güncellemesi alabileceğini bildirmiştik. Üç yıllık amiral gemisi cihazlarının yeni üç yıllık güncelleme politikasına dahil edilmediği düşünüldüğünde, bu sürpriz oldu. Güney Koreli dev şirket Samsung, şimdi One UI 2.5 güncellemesi üzerinde çalışmaya başladı. Bu gelişme, Samsung Topluluğu’nun Güney Kore’deki moderatöründen geliyor.

Galaxy S9 ve Note 9 için OneUI 2.5 artık çalışıyor!


Bu rapor TizenHelp sayesinde yayınlandı. Rapor, One UI 2.5 güncellemesinin gerçekten Galaxy S9 serisi ve Note 9 akıllı telefon için geleceğini doğruluyor.

Güney Kore’deki Samsung temsilcilerinden biri, yazılım geliştirmenin artık başladığını iddia etti. Geçici zaman çizelgesi sorulduğunda, temsilci üyelere güncellemenin şu anda geliştirme aşamasında olduğunu bildirdi. Bu, sabit bir zaman çizelgesi olmadığı anlamına gelir.

Samsung, Galaxy S9 ve Note 9'a OneUI 2.5 Geliyor

Ayrıca Samsung, şu anda Galaxy S9 ve Note 9 cihazlarına gelecek olan özellikleri sonlandırıyor. Markanın uyumluluk sorunları veya başka nedenler adına bazı özellikleri içermemesini zaten bekliyorduk. Bununla birlikte, tüm özelliklerin bu cihazlara gelmesini bekliyorsanız, maalesef olmayacak. Farkında olmayanlar için, Galaxy S9 ve Note 9 cihazları için One UI 2.1 güncellemesinde de aynı şeyi gördük.

One UI 2.5 güncellemesini hangi cihazların alacağını merak ediyorsanız, aşağıda belirtilen uygun cihazları bulabilirsiniz.

  • Galaxy S20 serisi
  • Galaxy S10 serisi
  • Galaxy S10 Lite
  • Note 10 Lite dahil Galaxy Note 10 serisi
  • Galaxy Fold
  • Galaxy Z Flip
  • Galaxy Note 9
  • Galaxy S9 serisi

Samsung, Galaxy S9 ve Note 9'a OneUI 2.5 Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu