Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung’dan Yeni Amiral Gemisi Serisi: Galaxy F

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi olan Samsung yol planını değiştiriyor. Galaxy S9 serisinden sonra Galaxy S10’un çıkıp çıkmayacağı meraka ediliyordu.

Ancak sızdırılan bilgilere baktığımız zaman Samsung yeni bir amiral gemisi serisi için kolları sıvadı, Galaxy F serisi geliyor! Geçtiğimiz yıllarda Galaxy F serisi hakkında bazı söylentiler olmuştu ancak bu konuda hiçbir açıklama yapılmamıştı. Şimdi bir kez daha Samsung’un Galaxy F üzerinde çalışmaya başladığı ileri sürüldü.

Galaxy F Serisi Katlanabilir (Foldable) Gelecek!


Çin kaynaklı sızıntılara baktığımız zaman Samsung, Galaxy F serisi için kolları sıvamış görünüyor. Samsung, Galaxy F serisi ile birlikte üst sınıf bir akıllı telefon serisi hazırlıyor. Galaxy F’ye yönelik söylentilerin, şirketin katlanabilir akıllı telefon çıkarma hazırlığında olduğu bir dönemde ortaya çıkması enteresan. Zira söz konusu telefonun da amiral gemisi seviyesinde bir cihaz olacağı belirtilmişti.

Samsung'dan Yeni Amiral Gemisi Serisi: Galaxy F Galaxy F

Galaxy X ile anılan katlanabilir akıllı telefon gündeme gelmişti. Galaxy X olarak geleceği iddia edilen katlanabilir Samsung telefonun Galaxy F olarak sunulabileceği söyleniyor. Foldable (yani katlanabilir) kelimesini ifade ettiği düşünüldüğünde bu iddianın son derece mantıklı olduğu kabul edilebilir.

Şunun altını çizelim, Samsung’un ilk katlanabilir telefonunun gerçekten bu isimle geleceğine yönelik somut bir bilgi yok. Şuanda sızdırılan ve net olamayan bilgilere dayanarak gündeme gelmiş bir konu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu