TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Samsung Türkiye’den Yeni Nesil Şarj Durağı

Samsung Türkiye’den Yeni Nesil Şarj Durağı

Samsung Türkiye'den Yeni Nesil Şarj Durağı

Günümüzde insanlar artık zamanla yarışır hale geldi ve ceplerindeki akıllı telefonları şarj etmek biraz zaman kaybı ortaya koyabiliyor.

Samsung Türkiye‘den kablosuz güç paylaşımı özelliğini çevreci bir projeyle birleştiren İstanbul’daki bazı otobüs duraklarını yeni nesil şarj duraklarına dönüştürdü.

Starcom ve Cheil şirketleri ile birlikte ‘şarj durağı’ projesini başlatan Samsung, İstanbul’daki bazı otobüs duraklarını yeni nesil şarj duraklarına dönüştürdü. Ortaya gerçek anlamda harika bir olay çıkmış oldu.

Samsung yıllardır Türkiye’de operasyonlarına ciddi yatırımlar yapan Güney Koreli bir teknoloji şirketi. Tekrar bu yatırımı bu tür bir proje ile tekrar kanıtlamış oldu. Bu proje ile şu ana kadar; kağıt, cam ve plastikten oluşan 180 kilogramlık atığın toplanmasına da katkı sağladı.

Proje, gündelik yaşamlarında otobüs beklemek için duraklara gelen vatandaşlarda kısa süreli şaşkınlık yarattı. Çöplerini durakta bulunan geri dönüşüm kutularına atan vatandaşlar, kablosuz şarj özelliği olan akıllı telefonlarını şarj etmenin keyfine vardılar.

Samsung‘un pazarlama şirketi olarak varlığını devam ettiren Cheil tarafından yayınlanan ilgili videoda hemen aşağıda sizlerle;

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sadeliği Seven Oyuncuların Tercihi: ASUS TUF Gaming H3 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Buğra Noyan

Windows 7, Desteği Sonlandıktan Sonra Bankalar Tehdit Altında

Buğra Noyan

Çin’de İki Yeni Koronavirüs (Covid-19) Çeşidi Belirlendi!

Burak Dal

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.