«
Samsung, 512 GB'lık Yeni MicroSD EVO Plus'ı Tanıttı Samsung Haberleri Veri Depolama Teknoloji Haberleri

Samsung; akıllı telefonlar, kameralar ve diğer akıllı cihazlar için microSD EVO Plus modelini tanıttı.

Samsung MicroSD EVO Plus, daha fazla içerik depolamak isteyen profesyoneller ve meraklılar için ideal bir SD kart diyebiliriz. Akıllı telefonlar, tabletler, kameralar gibi ve diğer cihazlar için tasarlanmış üst sınıf bir kart modeli karşımızda. Yüksek çözünürlüklü ve 4K içeriklerin paylaşılmasını kolaylaştırmakta. 512 GB kapasiteye sahip olan Samsung MicroSD EVO Plus, 100 MB / sn okuma ve 90 MB / sn yazma hızı kullanıcıya sunmakta.

Samsung MicroSD EVO Plus, 24 saat 4K UHD video, 78 saat full-HD video kaydı yapabilmekte. Çoklu cihaz uyumluluğu için tam boyutlu bir SD kart adaptörüyle birlikte geliyor. Samsung MicroSD EVO Plus ayrıca 4 tehlikeye göre tasarlanmış. Samsung MicroSD EVO Plus, deniz suyunda, aşırı sıcaklıklarda, havalimanlarında yer alan X-ışını makinelerinde ve MRI tarayıcısına eşdeğer manyetik alanlarda 72 saate kadar dayanabiliyor.

Samsung, 512 GB'lık Yeni MicroSD EVO Plus'ı Tanıttı Samsung Haberleri Veri Depolama Teknoloji Haberleri

Fiyatlandırma ve Garanti

Yeni Samsung MicroSDXC EVO Plus şu anda 32GB ila 512GB arasında geniş bir kapasitede bulunuyor. 512GB MicroSDXC EVO Plus, 199,99 ABD doları gibi fiyat etiketine sahip. Samsung’dan çokça göremediğimiz bir garanti süresi mevcut. Samsung MicroSDXC EVO Plus, 10 yıllık sınırlı bir garanti kapsamında.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *