Samsung, MicroSD EVO Plus Modelini Tanıttı - TeknoDiot.com

Samsung, 512 GB’lık Yeni MicroSD EVO Plus’ı Tanıttı

Abone Ol 

Samsung; akıllı telefonlar, kameralar ve diğer akıllı cihazlar için microSD EVO Plus modelini tanıttı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung MicroSD EVO Plus, daha fazla içerik depolamak isteyen profesyoneller ve meraklılar için ideal bir SD kart diyebiliriz. Akıllı telefonlar, tabletler, kameralar gibi ve diğer cihazlar için tasarlanmış üst sınıf bir kart modeli karşımızda. Yüksek çözünürlüklü ve 4K içeriklerin paylaşılmasını kolaylaştırmakta. 512 GB kapasiteye sahip olan Samsung MicroSD EVO Plus, 100 MB / sn okuma ve 90 MB / sn yazma hızı kullanıcıya sunmakta.

Samsung MicroSD EVO Plus, 24 saat 4K UHD video, 78 saat full-HD video kaydı yapabilmekte. Çoklu cihaz uyumluluğu için tam boyutlu bir SD kart adaptörüyle birlikte geliyor. Samsung MicroSD EVO Plus ayrıca 4 tehlikeye göre tasarlanmış. Samsung MicroSD EVO Plus, deniz suyunda, aşırı sıcaklıklarda, havalimanlarında yer alan X-ışını makinelerinde ve MRI tarayıcısına eşdeğer manyetik alanlarda 72 saate kadar dayanabiliyor.

Samsung, 512 GB'lık Yeni MicroSD EVO Plus'ı Tanıttı

Fiyatlandırma ve Garanti

Yeni Samsung MicroSDXC EVO Plus şu anda 32GB ila 512GB arasında geniş bir kapasitede bulunuyor. 512GB MicroSDXC EVO Plus, 199,99 ABD doları gibi fiyat etiketine sahip. Samsung’dan çokça göremediğimiz bir garanti süresi mevcut. Samsung MicroSDXC EVO Plus, 10 yıllık sınırlı bir garanti kapsamında.

Göz atın:   Samsung'un Yeni Tableti Bluetooth 5.0 Destekleyecek!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!