TeknoDiot
     
     
     

Samsung, 512 GB’lık Yeni MicroSD EVO Plus’ı Tanıttı

Samsung, 512 GB'lık Yeni MicroSD EVO Plus'ı Tanıttı

Samsung; akıllı telefonlar, kameralar ve diğer akıllı cihazlar için microSD EVO Plus modelini tanıttı.

Samsung MicroSD EVO Plus, daha fazla içerik depolamak isteyen profesyoneller ve meraklılar için ideal bir SD kart diyebiliriz. Akıllı telefonlar, tabletler, kameralar gibi ve diğer cihazlar için tasarlanmış üst sınıf bir kart modeli karşımızda. Yüksek çözünürlüklü ve 4K içeriklerin paylaşılmasını kolaylaştırmakta. 512 GB kapasiteye sahip olan Samsung MicroSD EVO Plus, 100 MB / sn okuma ve 90 MB / sn yazma hızı kullanıcıya sunmakta.

Samsung MicroSD EVO Plus, 24 saat 4K UHD video, 78 saat full-HD video kaydı yapabilmekte. Çoklu cihaz uyumluluğu için tam boyutlu bir SD kart adaptörüyle birlikte geliyor. Samsung MicroSD EVO Plus ayrıca 4 tehlikeye göre tasarlanmış. Samsung MicroSD EVO Plus, deniz suyunda, aşırı sıcaklıklarda, havalimanlarında yer alan X-ışını makinelerinde ve MRI tarayıcısına eşdeğer manyetik alanlarda 72 saate kadar dayanabiliyor.

Samsung, 512 GB'lık Yeni MicroSD EVO Plus'ı Tanıttı

Fiyatlandırma ve Garanti

Yeni Samsung MicroSDXC EVO Plus şu anda 32GB ila 512GB arasında geniş bir kapasitede bulunuyor. 512GB MicroSDXC EVO Plus, 199,99 ABD doları gibi fiyat etiketine sahip. Samsung’dan çokça göremediğimiz bir garanti süresi mevcut. Samsung MicroSDXC EVO Plus, 10 yıllık sınırlı bir garanti kapsamında.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S10 Sadece ABD ve Almanya’da Android 10 Beta Sürümünü Alacak!

Yusuf Karcılar

Samsung Galaxy A41 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy S10 Lite Tanıtıldı: Özellikleri Neler?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.