Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Kullanıcıları İçin Facebook’tan Kötü Haber

Facebook‘tan eski Samsung cihaz kullanıcıları için kötü haber verildi. Facebook, eski Samsung cihazlar için bağlantı ve uyumluluğu sonlandırıyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Facebook ekibi, Samsung’un eski model akıllı telefon kullanıcılarını üzecek bir açıklama yaptı. Durum şu ki yapılan açıklamada Facebook’un diğer uygulamalar ile uyumu ve telefonla olan galeri bağlantısı kesilecek. Yani bu şu oluyor artık Samsung‘un eski model cihazlarında Facebook desteği son buluyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”20089″]
Facebook yaptığı açıklama ile 30 Haziran’dan itibaren 2012 ve 2014 yılları arasında çıkış yapmış Samsung’un Android tabanlı cihazlarında yer alan takvim, galeri ve brifing eklentisine olan bağlantı ve desteğini keseceğini açıkladı. Başka bir deyişle artık adı geçen uygulamalarla, Facebook verilerine erişmek mümkün olmayacak. Durum aslında mantıklı, Facebook uygulaması biraz zor uygulama her cihazda eşit çalışmıyor, cihazlarında yorulmaması için güzel oldu.
Samsung Kullanıcıları İçin Facebook'tan Kötü Haber
Desteği kesilen Smasung cihazlarda bulunan işletim sistemleri ise; KitKat, Lollipop ve Marshmallow Android sürümleri yer almakta. Diğer tarafta ise bu durumdan etkilenen cihazlar ise Galaxy S4, Galaxy Note 4 ve Galaxy Tab S olacağı ifade edildi. Samsung Android cihaz sahibi iseniz telefonunuzun, yerel uygulamaları ile Facebook arasındaki bağlantının 30 Haziran’da sona ereceğini artık öğrendiniz. 30 Haziran öncesi indirmiş olduğunuz verileri diğer uygulamalar ve galeride görüntüleyebileceksiniz ancak bu tarihten itibaren veri alışverişi sona erecek.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu