Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, IFA 2020’ye Katılmayacak!

Samsung’un IFA 2020’ye katılma gibi bir planı yok. Teknoloji severler, yıl boyunca çeşitli teknoloji etkinliklerine alıştık.

Ancak, bu sene bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tek büyük olay CES 2020 idi. Korona pandemisi yüzünden tabii CES 2020’den de birçok marka katılmama kararı almışlardı.


En büyük etken COVID-19’un bu olaylarla daha fazla genişleme riski nedeniyle insanları kamusal teknoloji etkinliklerinde bir araya getirmenin neredeyse imkansız ve güvensiz olmasıdır. COVID-19 pandemisinden dolayı ertelenenler arasında MWC 2020 ve oyuna yönelik E3 etkinliği vardı.

Ancak şimdi Avrupa’daki bazı kısıtlamaların hafifletilmesiyle önümüzdeki IFA 2020 ticaret fuarının Eylül ayı başlarında gerçekleşmesi planlanıyor. Teknoloji etkinliğinden iki ay uzaktayız, ancak Samsung zaten bu yıl IFA’ya katılmayacağını açıkladı.

Samsung IFA etkinliğinde yok

Güney Koreli dev şirket Samsung, resmi bir açıklama yapmadı. Ancak raporlar, şirketin devam eden salgının ardından kitle toplama planlarını yeniden değerlendirdiğini iddia ediyor. Virüsün halihazırda kontrol edildiği ülkelerdeki son dalgalanmasıyla şirketin kararını anlayabiliriz. 

Samsung, IFA 2020'ye Katılmayacak!

Samsung, ticaret fuarındaki yokluğu kesinlikle gözden kaçırılacak. Güney Koreli şirket, 1991’den beri bazı önemli duyurularla IFA’da düzenli bir katılımcı olmuştur.  İlk Galaxy Note, IFA 2011’de ortaya çıktı ve Samsung, etkinliği kendi Ambalajsız etkinliğine taşınana kadar H2 amiral gemileri hakkında haber getirmek için kullandı. Geçen yıl, IFA 2020’de Galaxy A90 5G tanıtılmıştı. 

Son olarak 5 Ağustos’ta şirketin Galaxy Note 20, Note 20+, Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 5G’yi tanıtması bekleniyor. Ancak Galaxy Fold 2’nin Eylül ayında olması bekleniyor. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu