Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Gelecek Yıl Daha Çok Katlanabilir Telefon Satmayı Planlıyor

Samsung gelecek yıl içerisinde daha çok katlanabilir telefon satmayı planlıyor. En iyi örnek 26 Nisan’da tanıtılan Galaxy Fold modeli sonunda 18 Ekim’de satışa sunuldu.

Birisini lanse etmeyi amaçlayan en önemli iki şirket sıkıntılara, üretim sorunlarına ve çok büyük gecikmelere neden oldu.


Bugün bu Samsung Galaxy Fold ve yeni nesil Samsung katlanabilir cihazlarıyla ilgili haberlerimiz var. Bu konuda birçok söylenti var, ancak bugün belirli bir cihaz hakkında detaylar gelmeye devam ediyor.

Şirket, Samsung Galaxy Fold‘un milyon birimini satmayı hedefledi. Birkaç gün önce yayınlanan rakamın yarısı dünya çapında yaklaşık 500.000 katlanabilirdi. Çok büyük bir rakam çünkü 2.000 dolardan fazla cep telefonuyla karşı karşıya kaldık ve oldukça gelişmiş bir dirençle ve tüm kullanıcılar için ideal olmayan bir formatla karşı karşıyayız.

Samsung Gelecek Yıl Daha Çok Katlanabilir Telefon Satmayı Planlıyor

Koreli şirket bu tür bir cihaz üzerinde güçlü bir şekilde bahis oynayabilir, kullanıcıların neye ihtiyacı olduğunu yeniden düşünebilir ve kataloğunun bir bölümünü katlanabilir telefonlara yatırım yapan ilk şirketlerden biri olabilir. Şu an için bir varsayım, ancak Samsung gibi bir şirketin CEO’su 2020 katlanır telefonlarla dolu olacağını söylüyor.

Her yeni sürümde sürpriz yapan yeni bir teknolojidir. Son cihaz tamamen farklı bir tasarıma sahip Motorola katlanabilir telefon. Galaxy Fold veya Huawei Mate X’inkinden farklı olarak. Motorola, konuşlandırılabilir bir tablet değil, katlanabilir bir cep telefonuna bağlı. Büyük olasılıkla, Samsung veya Huawei gibi şirketlerin gelecek sürümleri de bu stratejiyi takip ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu