Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Z Flip, 7,5 Saatte Tükendi!

Güney Kore’deki ilk Galaxy Z Flip partisinin 7,5 saat içinde satıldığı açıklandı.

Galaxy Z Flip bu hafta başında Güney Kore’de ön siparişe açılmıştı. Gayri resmi satış rakamları Samsung Galaxy Z Flip, 7,5 saat içinde 900 ünite ilk toplu satmayı başardı.


Yakın tarihli bir raporda, Güney Kore’deki Galaxy Z Flip için daha başarılı renk seçeneği olduğunu ve Ayna Siyah renk seçeneğine kıyasla stokların iki saat önce tükendiğini iddia ediyor.

Samsung’un kendi ülkesinde ön sipariş için mevcut değildir ve daha az bölgede daha sınırlı bir sürüme tabi tutulacaktır. Zarif Ayna Altın kaplamasına daha yakından bakmak için Galaxy Z Flip uygulamalı fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz.

Galaxy Z Flip satışları rekor kırabilir

Yepyeni bir telefon için 900 satış çok fazla gelmeyebilir, ancak yine de 7.5 saat uzun bir süre değil. Galaxy Z Flip, Galaxy S20 serisiyle aynı seri üretim cihazı değildir. Galaxy Fold’un olduğundan daha fazla ülkede satılması bekleniyor , ancak kullanılabilirlik hala sınırlıdır ve bir pazardan diğerine farklılık gösterecektir. Cihaz yarın başlayarak 14 Şubat erken benimseyenlere gönderilecek.

Samsung Galaxy Z Flip, 7,5 Saatte Tükendi!

Samsung’un momentumunu ve stokunu koruyabileceğini varsayarsak, bu sadece Güney Kore’de ilk 30 gün içinde satılan yaklaşık 85K Galaxy Z Flip birimine dönüşecektir. Tabii ki, Samsung’un cihazı aynı hızda satmaya devam edip etmeyeceğini veya Galaxy Z Flip’in diğer pazarlarda ne kadar veya daha az başarılı olacağını bilmenin bir yolu yok. Her iki durumda da, cihazın hala biraz özel bir kokusu var ve Samsung aşırı stoklanmayı önlemek istiyor gibi görünüyor, bu nedenle katlanabilir kapaklı kapak daha küçük partiler halinde yeniden stoklanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu