TeknoDiot
     
     
     

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Humble Bundle’da 49 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.


Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Humble Bundle neredeyse her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Bu sefer Age of Wonders 3 oyununu ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 49 TL olan Age of Wonders 3 oyunu Humble Bundle üzerinde tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 31 Mart 2014 tarihine Steam’de oyunculara sunulan Age of Wonders 3 oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Bir ücretsiz oyun daha: Age of Wonders 3

Age of Wonders 3 isimli strateji oyunu Triumph Studios tarafından geliştirildi. Oyun krallığınızı kurma, büyütme ve geliştirme konusunda ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunuyor. Oyunun senaryosu rakiplerinin gerisinde kalsa da, oyuncuyu zorlayabilen savaşlar ve taktiksel oynayış heyecanlı serüven sunuyor.

Age of Wonders 3 oyununu nasıl alırım?

Oyuna ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadaki Get The Game butonuna tıkladıktan sonra aşağı inen sayfada ” Get It Now ” butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonrasında Humble Bundle hesabınız ile giriş yaparak veya yeni bir hesap oluşturarak oyuna sahip olabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Game of Thrones Hayranları Aman Dikkat!

Buğra Noyan

Call of Duty: Modern Warfare İçin İki Yeni Kış Modu Geldi

Buğra Noyan

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 11 Android Uygulama ve Oyun (Toplam 158 TL)

Burak Dal

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.