AMD

Samsung Galaxy Watch Active 2 Hakkında Yeni Bilgiler

Samsung, bu yılın başlarında Galaxy Watch Active’i duyurmuştui. Samsung’un önceki akıllı saatlerinde belirleyici özelliklerinden biri olan dönen çerçevenin çıkarılması.

Ancak, bu özelliği Samsung’un farklı bir şekilde geri getirebileceği ortaya konuldu. SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Watch Active 2 ile Samsung‘un akıllı saatleri için dokunmaya duyarlı bir çerçeve getirebileceğini iddia ediliyor.

Bu, şirketin hayal gücü için fazla bir şey değil, “Dokunmatik Bezel” adı için başvurduğu bir dosyalama raporunda ortaya çıkıyor. Bir şekilde, bu iyi bir şey çünkü dönen bir çerçeve potansiyel olarak mekanik arızaya maruz kalabilecek hareketli parçalar anlamına geliyor. 

Samsung Galaxy Watch Active 2 Hakkında Yeni Bilgiler

Samsung Galaxy Watch Active 2 yolda

Dokunma tabanlı bir seçenek, bunun bir sorun olmayacağı anlamına geliyor ancak aynı zamanda çerçevenin ne kadar hassas olduğunu ve kazara çarpmalara meyilli olup olmadığını merak ediyoruz.

İlginç bir özellik gibi gözüküyor ve nasıl çalıştığını görmek için saati yakından görmemiz gerekecek. Galaxy Watch Active 2‘nin ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında henüz bir bilgi yok, ancak 7 Ağustos’ta açıklanacak olan Galaxy Note 10 serisi ile birlikte duyurulması beklentiler arasında. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu