Samsung Galaxy Watch Active 2 Hakkında Yeni Bilgiler - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy Watch Active 2 Hakkında Yeni Bilgiler

Abone Ol 

Samsung, bu yılın başlarında Galaxy Watch Active’i duyurmuştui. Samsung’un önceki akıllı saatlerinde belirleyici özelliklerinden biri olan dönen çerçevenin çıkarılması.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ancak, bu özelliği Samsung’un farklı bir şekilde geri getirebileceği ortaya konuldu. SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Watch Active 2 ile Samsung‘un akıllı saatleri için dokunmaya duyarlı bir çerçeve getirebileceğini iddia ediliyor.

Bu, şirketin hayal gücü için fazla bir şey değil, “Dokunmatik Bezel” adı için başvurduğu bir dosyalama raporunda ortaya çıkıyor. Bir şekilde, bu iyi bir şey çünkü dönen bir çerçeve potansiyel olarak mekanik arızaya maruz kalabilecek hareketli parçalar anlamına geliyor. 

Samsung Galaxy Watch Active 2 Hakkında Yeni Bilgiler

Samsung Galaxy Watch Active 2 yolda

Dokunma tabanlı bir seçenek, bunun bir sorun olmayacağı anlamına geliyor ancak aynı zamanda çerçevenin ne kadar hassas olduğunu ve kazara çarpmalara meyilli olup olmadığını merak ediyoruz.

İlginç bir özellik gibi gözüküyor ve nasıl çalıştığını görmek için saati yakından görmemiz gerekecek. Galaxy Watch Active 2‘nin ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında henüz bir bilgi yok, ancak 7 Ağustos’ta açıklanacak olan Galaxy Note 10 serisi ile birlikte duyurulması beklentiler arasında. 

Göz atın:   Samsung Tüm Mağazalarında Galaxy S20 Ultra Çekilişi Düzenliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu