Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Watch 4 ve Classic Kullanıcılarına Müjde!

Samsung Galaxy Watch 4 ve Classic akıllı saat modelleri artık internet tarayıcıların kullanımını destekliyor.

Hepimizin bildiği gibi, Samsung’un en yeni Galaxy Watch4/Classic’i Google’ın yeni Wear OS sistemiyle donatılmıştır.


Önceki Tizen tabanlı saatlerle karşılaştırıldığında, yeni saat platformu Samsung’un uygulamaları daha rahat bir şekilde taşımasına olanak tanıyor. SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, Samsung etti geçenlerde getirdi onun tarayıcısını App, Samsung Wear OS platformuna internette.

Samsung, Uygulama için kenar hareketlerini destekleme ve yakınlaştırma modları gibi bazı uyarlamalar yaptı. Ancak raporlara göre, tarayıcının yüklediği şeylerin çoğu masaüstü web siteleridir. Kullanıcıların saat üzerinde web sayfalarını görüntülemesi biraz sorunlu. Bu özellikle ilgileniyorsanız, Samsung İnternet’i arayabilirsiniz. özellikleri indirmek için saatin Play Store’unda.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Classic Kullanıcılarına Müjde!

Samsung Galaxy Watch 4

Yeni Samsung Galaxy Watch4, daha sportif, modern ve şık bir seçenek olarak geliyor. Bir lastik bant ve Samsung’un Dijital Çerçeve dediği şeye sahiptir. Galaxy Watch4 ise paslanmaz çelik gövde ve döner çerçeve ile klasik bir görünüme sahip. Bu iki temel fark dışında, her iki Saat de teknik özellikler açısından temelde aynıdır.

Galaxy Watch4, 44 mm ve 40 mm boyutlarında geliyor. Bu seçenekler sırasıyla 1.36 inç ve 1.19 AMOLED ekranlarla geliyor. Her iki model için piksel yoğunluğu 330PPI ve çözünürlük 396 x 396’dır, bu nedenle içeriğin her zaman net olmasını bekleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Classic Kullanıcılarına Müjde!

Şirket, WearOS tabanlı One UI Watch platformunu tanıttı ve TizenOS’u geride bıraktı. Yeni İşletim Sistemi sayesinde giyilebilir cihazlar 100’den fazla farklı fitness aktivitesini takip edebiliyor. Bazıları etkinlikleri daha da sürükleyici hale getirmek için bir Samsung TV’ye genişletilebilir.

Yeni işletim sistemi ayrıca uyku yönetimi özelliğini de geliştiriyor. Uyurken horlama tespiti, sürekli kan ve oksijen takibi vardır. Kullanıcılar ayrıca örneğin Haritalar gibi hem Samsung Uygulamalarından hem de Google Core Uygulamalarından yararlanabilir. Bazı üçüncü taraf platformlar bile Saati destekleyecektir.

Samsung Galaxy Buds2, dinamik bir iki yönlü hoparlörle geliyor. Yeni TWS kulaklık, bir woofer ve bir tweeter’a bölünmüştür. Sonuç olarak, net yüksek notalar ve derin atmosferik alçak sesler vaat ediyor. Samsung ağırlığı tomurcuk başına 5.0 grama indirdi ve kasa toplam ağırlığa sadece 41.2 gram ekledi.

Her bir kulaklığa yerleştirilen üçlü mikrofon, Aktif Gürültü Önlemeyi (ANC) hayata geçirir. Deneyimi geliştirir ve müzik dinlerken gürültüyü ortadan kaldırır. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca, dış sesleri değil, karşı tarafa yalnızca sizin sesinizi filtrelemeye yardımcı olan bir Ses alma birimi (VPU) ile birlikte gelir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu