Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

En son Samsung Galaxy Watch 3 sızıntısı ekranının boyutunu, pil kapasitesini ve temel özellikleri ortaya koyuyor.

Samsung’un Temmuz ayında Galaxy Watch 3 ile birlikte Galaxy Buds Live’ı tanıtmayı planladığı söyleniyor. Galaxy Watch 3’ün iki boyutta olması bekleniyor.


Akıllı saat, 41mm ve 45mm olarak iki farklı versiyonlar satışa çıkacak. Gorilla Glass DX, 5ATM su direnci, MIL-STD-810G derecesi, dahili GPS ve LTE bağlantısı içeriyor. Samsung Galaxy Watch 3’ün özellikleri Android Authority’ye göre sızdırıldı . Ürün, son zamanlarda, adını ve diğer özelliklerini çevreleyen birçok spekülasyondan sonra şirket tarafından onaylandı.

Sızan bilgiler Galaxy Watch 3’ün 1.2 ve 1.4 inç ekran varyantlarında geleceğini buldu. Birçoğu, sağlık sensörleri açısından, Galaxy Watch Active 2 için hemen hemen bir eşleşme olduğunu söylendi.

Galaxy Watch 3 Özellikleri

Onaylanmamış olmasına rağmen, Galaxy Watch 3 yukarıda belirtildiği gibi iki ekran boyutunda gelecek. SamMobile, saatin 8GB dahili depolama alanı olacağını, LTE ve GPS bağlantısını destekleyeceğini iddia ediyor. Sızıntılar ayrıca saatin her zamanki IP68 su (10 dakika boyunca 50 metreye kadar derinlik) direnci ve MIL-STD-810G tasarımı ile geleceğini gösteriyor.

Bu sızıntının bildirilen diğer özellikleri arasında Titanyum ve Paslanmaz Çelik kasa olasılığı bulunur. Bu, önceki söylentilerde de bildirildi, ancak şimdi daha fazla olasılık geliyor gibi görünüyor. Ayrıca dönen çerçevenin geri dönüşünü de göreceğiz. Ancak, orijinal Galaxy Watch’a kıyasla biraz daha küçük bir versiyondaki boyutlar nedeniyle.

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Çerçevenin daha küçük boyutu muhtemelen iyi bir şeydir. Orijinal Galaxy Watch hantal görünüyordu, bu yüzden olumlu olacak. İki farklı saat boyutu 247 ve 340mAh pillerle gelecek. Spekülasyonlar, diğer modeller için herhangi bir şey varsa, bunun yaklaşık iki günlük pil ömrüne neden olacağını öne sürüyor. 1 GB RAM ile desteklenecek. Batarya kısmında daha küçük olan modelin 340 mAh, daha büyük modelinse 247 mAh’lik batarya kapasitesine sahip olacağı iddia ediliyor. Saatlerde ayrıca nabız, tansiyon ve EKG ölçme özelliklerinin yer alması da muhtemel görünüyor.

Tizen sürüm numarası dışındaki yazılım özelliklerinde birkaç ayrıntı bulunmaktadır. Galaxy Watch 3 ayrıca 1GB Ram ile gelecek. Samsung’un yeni ürününün sağlık ve kondisyon özellikleri açısından Active 2’ye çok benzemesi muhtemeldir. 

Saat ayrıca bir EKG ile birlikte gelecek, ancak özelliğin lansman sırasında işlevsel olup olmayacağı henüz belli değil. Söylentiler, Galaxy Watch 3’ün Temmuz ayında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor, bu yüzden çok fazla dokunma olabilir ve bu özellik için gidebilirsiniz.

Yukarıdakilerin hepsinin doğrulanmamış söylentiler olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bununla birlikte, birçok durumda, önceki söylentileri doğrular ve böylece doğruluğunu gösterir. Samsung’un tüm bu bilgileri onaylamasını beklemek zorundayız. Ancak, bunun çok uzakta olmayacağı muhtemeldir.

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu