Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung’un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3’ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Tanıtılacak olan yeni Samsung Galaxy Watch 3’ün bazı özellikleri ve model numarası sızdırıldı.

Samsung Galaxy Watch 3, 41mm ekran boyutu ve LTE desteğine sahip olacak. Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung süre önce Samsung Galaxy Watch 3 için kolları sıvamıştı.


FCC sertifika yetkilisi sitesi, yeni Galaxy Watch modelinin bazı özelliklerini ortaya çıkardı.  Ekran boyutu ve hücresel veri desteği sunacak modellerinin olacağı gibi ayrıtılar paylaşıldı. Vietnam’da üretilecek saat, suya karşı da dayanıklı olacak.

Samsung Galaxy Watch 3 yakında tanıtılacak

Akıllı saat (Samsung SM-R855F model numarasıyla) 41 mm ekran boyutuna sahip olacak. Sertifika ayrıca Yeni akıllı saatin bir SIM kart desteği ile geleceğini ve LTE desteğine sahip olacağını doğruladı. Bunun dışında, NBTC bize saat hakkında başka bir şey söylemiyor.

Samsung'un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3'ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Bununla birlikte, önceki sertifikalar akıllı saatin 41mm ekran boyutuna (NBTC sertifikasının şimdi iki kez kontrol ettiğini) ve 45mm ekran boyutuna sahip olacağını zaten ortaya koydu. Akıllı saat, Corning Gorilla Glass XD ile korunacak.

5ATM su direnci ve MIL-STD 810G sertifikası ile gelecek. Sertifika ayrıca Samsung Galaxy Watch 3’ün Vietnam’da üretileceğini söylüyor. Saatin 5W kablosuz şarjı destekleyecek. Hücresel varyant (SM-R855) dışında Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri bu şekilde ayrıca saat, SM-R840 ve SM-R850 model numarasına sahip hücresel olmayan varyantta da gelecek.

Son olarak yeni akıllı saat 5 W kablosuz şarj teknolojisini destekler nitelikte. Hücresel veri desteği sunacak olan model (SM-R855) ile, hücresel veri desteği sunmayan modeller de (SM-R840 ve SM-R850) satışa sunulacak.

Samsung'un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3'ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung'un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3'ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung'un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3'ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung'un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3'ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı Samsung'un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3'ün Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu