Samsung Galaxy Watch 3, Bluetooth SIG Sertifikasında Ortaya Çıktı

Samsung’un Temmuz ayında Galaxy Watch 3 akıllı saatini tanıtması bekleniyor. Galaxy Watch 3’ün bazı varyantları Bluetooth SIG gövdesinden onay aldı.

Bluetooth sertifikasını alan cihazların bir ay içinde resmi hale geldiği bilinmektedir. Bu nedenle, Galaxy Watch 3’ün Bluetooth onayı önümüzdeki ay içinde resmi hale gelebileceği başka bir ipucu.

Galaxy Watch 3’ün Bluetooth SIG sertifikasının ekran görüntüleri SM-R845U, SM-R845F, SM-R845, SM-R8450, SM-R840, SM-R855U, SM-R855F, SM-R855N ve SM gibi model numaralarını ortaya koyuyor -R850. Bu modeller Bluetooth 5.0 desteği ile donatılmıştır.

Galaxy Watch 3 Özellikleri

Onaylanmamış olmasına rağmen, Galaxy Watch 3 yukarıda belirtildiği gibi iki ekran boyutunda gelecek. SamMobile, saatin 8GB dahili depolama alanı olacağını, LTE ve GPS bağlantısını destekleyeceğini iddia ediyor. Sızıntılar ayrıca saatin her zamanki IP68 su (10 dakika boyunca 50 metreye kadar derinlik) direnci ve MIL-STD-810G tasarımı ile geleceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Watch 3, Bluetooth SIG Sertifikasında Ortaya Çıktı

Bu sızıntının bildirilen diğer özellikleri arasında Titanyum ve Paslanmaz Çelik kasa olasılığı bulunur. Bu, önceki söylentilerde de bildirildi, ancak şimdi daha fazla olasılık geliyor gibi görünüyor. Ayrıca dönen çerçevenin geri dönüşünü de göreceğiz. Ancak, orijinal Galaxy Watch’a kıyasla biraz daha küçük bir versiyondaki boyutlar nedeniyle.

Galaxy Watch 3’ün kalp atış hızını ve kan basıncını izlemek için sağlık sensörleri ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca elektrokardiyogram (EKG) desteği ile geleceği tahmin edilmektedir. Watch 3, MIL-STD-810G ve IP68 sertifikalı bir akıllı saat olacak.

Tizen OS 5.5 cihaza önceden yüklenmiş olarak gelecek. GPS ve LTE bağlantısı desteği ile gelecek. Cihazın SoC’si 1 GB RAM tarafından desteklenecektir. Kullanıcılara 8 GB dahili depolama alanı sunacak.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu