Samsung Galaxy Watch 2 Üzerinde Çalışıyor - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy Watch 2 Üzerinde Çalışıyor

Abone Ol 

Uzmanlar, Güney Koreli şirket Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch 2’yi piyasaya sürüp sürmeyeceğini merak ediyorken, üretici yeni model için acele etmiyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Galaxy Watch 2018 sonbaharında tanıtıldı. O zamandan beri Samsung, bu tür cihazların birkaç modelini daha yayınladı, ancak cihazın ilk varyasyonunun alıcısı ortaya çıkmadı.

Uzmanlara göre, kullanıcılar muhtemelen döner çerçeve şeklinde karakteristik bir özelliğe sahip yeni bir cihazın satışını yapmaktan memnun olacaklardı. Doğrulanmamış bilgilere göre, cihaz bu yıl piyasada görünebilir.

Samsung Galaxy Watch 2 Üzerinde Çalışıyor

Samsung uzmanlarının SM-R840 katalog numarası alan yeni bir ürün üzerinde çalıştığı bildiriliyor. 330 mAh pilin varlığı not edilir. Galaxy Watch alıcısı hakkında yeterince ayrıntılı bilgi yoktur, bu nedenle cihazın yakın gelecekte piyasada görünmesi olası değildir.

Uzmanlar, akıllı saatin Galaxy S20 duyurulduğunda kesinlikle hazır olmayacağına inanıyorlar. Bu bağlamda, Galaxy Note 20 ile birlikte çıkışlarını tahmin etmenin mantıklı olduğunu düşünüyorlar ve bu yılın ikinci yarısında gerçekleşecek.

Göz atın:   En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleyen Programlar

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu