Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Watch 2 Üzerinde Çalışıyor

Uzmanlar, Güney Koreli şirket Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch 2’yi piyasaya sürüp sürmeyeceğini merak ediyorken, üretici yeni model için acele etmiyor.

Galaxy Watch 2018 sonbaharında tanıtıldı. O zamandan beri Samsung, bu tür cihazların birkaç modelini daha yayınladı, ancak cihazın ilk varyasyonunun alıcısı ortaya çıkmadı.


Uzmanlara göre, kullanıcılar muhtemelen döner çerçeve şeklinde karakteristik bir özelliğe sahip yeni bir cihazın satışını yapmaktan memnun olacaklardı. Doğrulanmamış bilgilere göre, cihaz bu yıl piyasada görünebilir.

Samsung Galaxy Watch 2 Üzerinde Çalışıyor

Samsung uzmanlarının SM-R840 katalog numarası alan yeni bir ürün üzerinde çalıştığı bildiriliyor. 330 mAh pilin varlığı not edilir. Galaxy Watch alıcısı hakkında yeterince ayrıntılı bilgi yoktur, bu nedenle cihazın yakın gelecekte piyasada görünmesi olası değildir.

Uzmanlar, akıllı saatin Galaxy S20 duyurulduğunda kesinlikle hazır olmayacağına inanıyorlar. Bu bağlamda, Galaxy Note 20 ile birlikte çıkışlarını tahmin etmenin mantıklı olduğunu düşünüyorlar ve bu yılın ikinci yarısında gerçekleşecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu