AMD

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Samsung’un popüler Galaxy Tab tablet ailesine yakın zamanda Galaxy Tab S6 üyesi katılacak! Samsung Galaxy Tab S6 özellikleri ve tasarım görselleri ortaya çıktı.

Sızıntının, cihazda bulunacak RAM miktarı hakkında bilgisi yoktur. Cihaz 128 GB ve 256 GB depolama sürümlerinde piyasaya sürülecek, yayınladığını iddia ediyor. Önceki model 6 GB RAM’e sahipti. Dolayısıyla, Tab S6 6 GB RAM versiyonunda olabilir ve 8 GB RAM versiyonu da olabilir. Tabletin pilinin tam boyutu bilinmiyor, ancak bilinen şey bir kez şarj ederek 15 saat kadar dayanabileceği.

Samsung Galaxy Tab S6 ekran boyutu bu sızıntıda ortaya çıkmadı. Ancak, ince çerçevelerle çevrilebilecek Super AMOLED ekrana sahip olacağını söylemeye gerek kalmadan devam ediyor. AKG tarafından ayarlanan dört hoparlör, Galaxy Tab S6’da da mevcut olacak.

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

İsteğe bağlı klavye aksesuarı ile Galaxy Tab S6, dizüstü bilgisayar gibi de kullanılabilir. Samsung DeX desteği, tableti daha büyük bir ekrana bağlayarak tam teşekküllü masaüstü deneyiminden yararlanmayı mümkün kılacak. Tablet ayrıca S Pen için destek taşıyacak ve ayrıca dahili Bixby ses yardımcısı ile donatılmış olacak. Kullanıcıların telefonda ilk kez başlatılan tablette arama ve mesajlaşma gibi görevlere devam edebilmeleri için süreklilik özelliği, Samsung’un gelecek amiral gemisi üzerinde de mevcut olacak.

Samsung, Galaxy Tab S6’nın piyasaya çıkış tarihini henüz onaylamadı. Şirket 7 Ağustos’ta Galaxy Note 10 serisini piyasaya sürecek. Söylentilere göre Tab S6 aynı anda resmi olabilir. Tabletin LTE ve Wi-Fi sürümleri olacak. Mavi, Gri ve Kahverengi gibi üç renkli sürümde gelebilir.

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu