TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Samsung’un popüler Galaxy Tab tablet ailesine yakın zamanda Galaxy Tab S6 üyesi katılacak! Samsung Galaxy Tab S6 özellikleri ve tasarım görselleri ortaya çıktı.

Sızıntının, cihazda bulunacak RAM miktarı hakkında bilgisi yoktur. Cihaz 128 GB ve 256 GB depolama sürümlerinde piyasaya sürülecek, yayınladığını iddia ediyor. Önceki model 6 GB RAM’e sahipti. Dolayısıyla, Tab S6 6 GB RAM versiyonunda olabilir ve 8 GB RAM versiyonu da olabilir. Tabletin pilinin tam boyutu bilinmiyor, ancak bilinen şey bir kez şarj ederek 15 saat kadar dayanabileceği.

Samsung Galaxy Tab S6 ekran boyutu bu sızıntıda ortaya çıkmadı. Ancak, ince çerçevelerle çevrilebilecek Super AMOLED ekrana sahip olacağını söylemeye gerek kalmadan devam ediyor. AKG tarafından ayarlanan dört hoparlör, Galaxy Tab S6’da da mevcut olacak.

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

İsteğe bağlı klavye aksesuarı ile Galaxy Tab S6, dizüstü bilgisayar gibi de kullanılabilir. Samsung DeX desteği, tableti daha büyük bir ekrana bağlayarak tam teşekküllü masaüstü deneyiminden yararlanmayı mümkün kılacak. Tablet ayrıca S Pen için destek taşıyacak ve ayrıca dahili Bixby ses yardımcısı ile donatılmış olacak. Kullanıcıların telefonda ilk kez başlatılan tablette arama ve mesajlaşma gibi görevlere devam edebilmeleri için süreklilik özelliği, Samsung’un gelecek amiral gemisi üzerinde de mevcut olacak.

Samsung, Galaxy Tab S6’nın piyasaya çıkış tarihini henüz onaylamadı. Şirket 7 Ağustos’ta Galaxy Note 10 serisini piyasaya sürecek. Söylentilere göre Tab S6 aynı anda resmi olabilir. Tabletin LTE ve Wi-Fi sürümleri olacak. Mavi, Gri ve Kahverengi gibi üç renkli sürümde gelebilir.

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Realme X50 Youth Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Instagram’dan Van Gölü Ekspresi Paylaşımı

Buğra Noyan

Facebook ve Ray-Ban AR Akıllı Gözlük Geliştirmek İçin Kolları Sıvadı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.