Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Tab Active 3 Tanıtıldı

Galaxy Tab Active 3 özellikleri. Yeni tablet MIL-STD-810H sertifikasına ve IP68 toza ve suya dayanıklılık derecesine sahiptir.

Vaktinizin çoğunu evde bir tablet kullanarak geçiriyorsanız, muhtemelen sağlam bir tahtaya ihtiyacınız yoktur. Tabletlerini şantiyelerde veya tabletin damla, su ve toz hasarına maruz kalabileceği başka herhangi bir yerde kullananlar için sağlam bir tablete ihtiyaç vardır.


Samsung, Samsung.com’da Galaxy Tab Active3 adlı yeni ve sağlam bir tablet duyurdu ve oldukça sağlam özellikler sunarken attığınız her şeyi kaldırabilecek sağlam bir cihaz gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Tab Active3 Özellikleri

Ekrandan başlayarak, Samsung, 1920 x 1200 çözünürlüğe sahip 8 inç bir LCD ekran bulunuyor. Elbette bu ekran, tıpkı tabletin geri kalanı gibi dayak atacak şekilde tasarlandı.

Tablette, 2.7GHz + 1.7GHz güce sahip bir Octa-core çip ile gelen Samsung Exynos 9810 yonga seti mevcut. Ayrıca 4GB RAM’e sahiptir ve 64 / 128GB konfigürasyonlarında gelir.

Samsung’un birçok cihazı gibi, Galaxy Tab Active3 de S-Pen desteğine sahiptir. İşi halletmek için tasarlanmış bir cihaz için S-Pen desteği sağlam bir kapsayıcıdır.

Açıkçası, bu tabletin ana satış noktası sağlam tasarımıdır. IP68 su ve toz direncine, gelen kutusu koruyucu kapaklı 1,5 m şok önleme özelliğine ve MIL-STD-810H sertifikasına sahiptir.

Muhtemelen Samsung Galaxy Tab Active3 ile ilgili en ilginç şey, kullanıcı tarafından değiştirilebilen 5050mAh pildir. Günümüzde değiştirilebilir pillere sahip çok fazla cihaz görmüyorsunuz, bu nedenle burada bir tanesinin öne çıkması hoş bir sürpriz. Yalnızca pili değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda fişe takılıysa, cihaz pil takılı olmadan da çalışabilir

Samsung Galaxy Tab Active3 Fiyatı

Samsung, Galaxy Tab Active3’ün 28 Eylül’den itibaren belirli pazarlarda satışa sunulacağını duyurdu. Bu pazarlar Avrupa ve Asya’yı da kapsıyor, ancak şirket sonunda başka pazarlarda da piyasaya sürmeyi planladığını ve belirli tarihler de ekleneceğini duyurdu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu