Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Samsung, Galaxy S22 İçin Bileşenlerin Seri Üretimine Başladı

Samsung, amiral gemisi Galaxy S22 akıllı telefon serisinin seri üretimi için hazırlıklara başladı. Son raporlara göre, yeni gelişmiş modelin bazı bileşenleri, önemli endüstriyel hacimlerde montaj hatlarından çıkmaya başladı bile.


Şirket, Galaxy S22’nin üç çeşidini piyasaya sürecek: Samsung Galaxy S22 (SM-S901), Galaxy S22 Plus (SM-S906) ve Galaxy S22 Ultra (SM-S908) bileşenleri, geçen yılın ortasından bu yana Asya’daki fabrikalarda üretiliyor. hafta.

Şimdiye kadar, örneğin çeşitli panoları bağlamak için esnek kablolar dahil olmak üzere yalnızca bazı bileşen türlerinden bahsediyoruz. Hafta sonundan bu yana üretim hacimlerinin önemli ölçüde arttığını biliyoruz, on binlerce kopyadan bahsediyoruz.

Ancak fabrikalar henüz planlanan kapasiteye ulaşmadı – ekipmanda hata ayıklanıyor. Ayrıca, ana çabalar S22 Ultra versiyonu için bileşenlerin sadece Amerika pazarı için piyasaya sürülmesi üzerinde yoğunlaşırken, daha küçük versiyonlar için üretim daha eşit bir şekilde organize ediliyor.

Galaxy S22

Galaxy S22 serisi bileşenlerinin bu yılın sonundan birkaç ay önce piyasaya sürülmeye başlaması, yeni ürünü bir sonraki gibi erken bir tarihte sunmayı planladıkları anlamına gelebilir. Genellikle Samsung, satışların başlamasından iki ila üç ay önce üretime başlar.

Samsung, Galaxy S22 İçin Bileşenlerin Seri Üretimine Başladı

Galaxy S22’nin Ocak ayında mağazalarda görüneceği söylentileri vardı; daha doğrusu – Ocak ayının son haftasında. Raporlara göre, yeni S22 serisi, amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 898 (SM8450) yonga setlerini veya Samsung Exynos 2200’ü çalıştıracak. Hatırladığımız kadarıyla, ikincisi, AMD’den güçlü bir grafik hızlandırıcıya sahip olacak. Şirketin amiral gemisinin fiyatlarını düşürmeyi planladığına dair bilgiler de var

Galaxy S21 FE

Eğer Samsung akıllı telefonlarında geleneksel yayın planına yapışıp kaldı; “bütçe amiral gemisi” Galaxy S21 FE zaten resmi olarak tanıtılmıştı. Ancak model, Galaxy Unpacked ve Galaxy Unpacked 2 etkinlikleri sırasında ortaya çıkmadı; ve Sammobile portalındaki kaynaklara göre, prömiyer Ocak 2022’de gerçekleşecek.

Tanınmış kaynağın kaynaklarına göre; Samsung, Galaxy S21 FE’yi yeni yılın ilk ayında piyasaya sürmeyi planlıyor. Ancak kaynak, modelin 11 Ocak’ta piyasaya sürüleceğine dair önceki söylentileri reddediyor. Akıllı telefon sunumunun birkaç gün önce CES 2022’de gerçekleşmesini bekliyoruz. Bir sonraki CES 5-8 Ocak tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve her zamanki gibi Las Vegas’ta yapılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu