Samsung Galaxy S20 Plus Net Şekilde Görüntülendi - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy S20 Plus Net Şekilde Görüntülendi

Abone Ol 

Samsung’un yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S20 serisinden Galaxy S20 Plus’ın görüntüleri Twitter’da ortaya çıktı.

Telefonda bazı dikkat çekici farklar bulunuyor. 2020 yılında Samsung’un amiral gemisi modellerinden biri Galaxy S20 serisi olacak.

Galaxy S10 sonrası yeni bir sayfa açacak olan firma doğrudan 20’li modeller kullanmaya başlayacak. Serinin üyelerinden Galaxy S20+ 5G, Twitter’da insanların karşısına çıktı. Samsung Galaxy S20 Plus canlı görüntüleri yaklaşmakta olan amiral gemisi serisinin adını onaylıyor ve dört kamera kurulumu ve ortalanmış ekrana gömülü kamerasıyla ortaya koyuyor.

Galaxy S20 Plus kanlı canlı görüntülendi

Samsung, Galaxy S11 takma adını atlayacak ve doğrudan Galaxy S20’yi kullanacak. Bu daha önce söylentiler ve şimdi bazı sızdırılmış Galaxy S20 + canlı görüntüleri aracılığıyla onaylandı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Görüntüler XDA-Developers’ın izniyle geliyor ve sadece yaklaşmakta olan amiral gemisi serisinin adını doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda Galaxy S20 + tasarımını da gösteriyor. Görüntülere dayanarak, Samsung Galaxy S20 Plus dikdörtgen bir modülde dörtlü bir kamera kurulumu ve merkeze bağlı delikli bir ekran alacak. Ses ayarı ve güç düğmesi sağ tarafta ve Samsung, Galaxy S20 telefonlarındaki Bixby düğmesini bırakacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S20 Plus Net Şekilde Görüntülendi

Samsung Galaxy S20 + ekranın etrafında ince çerçeveler alacak. Bir selfie kamerasına uyum sağlamak için ekranda ortada konumlandırılmış bir kesme olacaktır. Raporda, Samsung’un daha parlak bir 3D cam yerine 2.5D kavisli bir cam seçtiği için ekranın selef kadar kavisli olmadığını ekliyor. Ancak arkadaki cam bir şelale kavisli tasarım görecek.

Arkadaki dört kamera kurulumu dikey olarak hizalanmış üç sensörü ve LED flaşın altında dördüncü bir kamera görüyor. Beşinci kesme bir mikrofon olabilir, ancak şu anda belirsizdir. Galaxy S20 +, geniş açılı lens, makro lens ve telefoto lens eşliğinde yeni bir 12MP birincil sensörle birlikte geliyor.

Göz atın:   iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Hız Testi

Başlangıç ​​ekranı, Samsung’un Galaxy S11 adlandırma düzenini kullanacağına dair önceki söylentileri doğrulayan Samsung Galaxy S20 + adını gösterir. Ek olarak, Galaxy S20 + ‘ın normal Galaxy S20’nin üzerine ve bir Galaxy S20 Ultra akıllı telefonun altına yerleştirilecek bir orta varyant olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy S20 Plus Net Şekilde Görüntülendi

Görsellerde telefonun arka kısmında yer alan kamera sistemi dikkat çekiyor. Yuvaya yerleştirilmiş olan altı delikten en az dördü merceklere ayrılmış durumda. Bu bölgede 1 ana kamera, 1 ultra geniş açı kamerası ve 1 derinlik sensörü bulunduğu kesin. LED flash ışığı da burada bulunuyor.

Samsung Galaxy S20 ailesi, Exynos 990 işlemci tarafından gücünü alacak. Avrupa pazarları hariç, en son Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi kullanması bekleniyor. Bu nedenle, bu cihazların hepsi de 5G bağlantısını destekleyebilecektir.

Daha önce, raporlar Galaxy S20 akıllı telefonların 108 megapiksel ana kamera eklenmesi de dahil olmak üzere kamera bölmelerinde bazı devrim niteliğinde yükseltmelerle geleceğini öne sürdü. Ancak, bu kesinlikle cihazlarda göreceğimiz tek yükseltme değil. Bu gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz akıllı telefon haberleri ve teknoloji haberleri  kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

:: Samsung Galaxy S20 Serisi 120Hz Ekranlara Sahip Olabilir

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu