Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S11 Plus Özellikleri Geekbench’te Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S11 Plus (SM-G986), Geekbench’te ortaya çıktı ve beklendiği gibi Exynos 9830 yonga seti tarafından gücünü alıyor.

Doğal olarak, bazı bölgeler için bir Snapdragon 965 sürümü olacak. Samsung Galaxy S11 Plus‘ın S10 + ‘ın maksimum yapılandırmasına uygun olan 12 GB RAM’i paketlediğini ortaya koyuyor. Bu sefer 8GB’lık bir versiyonun olup olmayacağı görülüyor.


Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Galaxy S11+ kıyaslama için Android 10 kullandı. Samsung, One UI 2.0 ile birlikte gelen mevcut modelleri v10’a güncellemekle meşguldü.

Samsung Galaxy S11 Plus Özellikleri

Ancak kıyaslama sonuçları hakkında söylenecek fazla bir şey yok. Tek çekirdekli sonuç Exynos 9825’ten daha düşük, donanım, yazılım (veya daha büyük olasılıkla) her ikisinin de bitmemiş olduğunu gösterir.

Samsung Galaxy S11 Plus Özellikleri Geekbench'te Ortaya Çıktı

Tüm detaylar bilinmiyor, ancak görünen o ki, Samsung’un bir sonraki yüksek kaliteli yonga için özel çekirdeği bıraktığı görülüyor. Bu rapora göre, her biri dört çekirdekli iki küme (2 + 2 + 4 konfigürasyona sahip olan önceki yonga kümelerinin aksine) var gibi görünüyor. Samsung’un özel çekirdek bölümünü kapattığını biliyorduk , S12 nesline kadar bir etkisi olmasını beklemiyorduk.

Her neyse, yeni yonga setinin 120Hz ekrana ayak uydurmak için daha yüksek performans göstermesi gerekecek ( QHD çözünürlüğüne sahip 6.9 ”Dinamik AMOLED panel). Ek söylentiler, 10MP kayıpsız ve 100x hibrid zoom özellikli 108MP ana kamera ve 48MP telefotodur. Plus modelin 5G bağlantısına sahip olması beklenirken, daha küçük modeller 4G ve 5G tatlarında olacak.

Samsung Galaxy S11 Plus Özellikleri Geekbench'te Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu