Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Galaxy S11 İçin Anakartların Seri Üretimi Başladı

Galaxy S11 ve Galaxy S11 Plus’ın seri üretimi yakın zamanda başlayacak.

Samsung‘un Galaxy S11 akıllı telefon serisi tamamlandı ve üretime hazır: Kaynağa göre, Kore’de Galaxy S11 serisi için seri anakart üretimi başladı.


Veriler, DAP’ın eylemlerinden haberdar olan Kore medyasına aktarıldı. Samsung’un yeni amiral gemileri için en büyük üç baskılı devre kartı tedarikçisinden biridir.

DAP, Samsung akıllı telefonlar için baskılı devre kartları üretimi için uzun zamandır sözleşmeler aldı, ancak daha önce ağırlıklı olarak bütçe modelleri için aksesuarlar tedarik etti ve şimdi, Samsung’un küresel akıllı telefon pazarındaki payındaki düşüş nedeniyle, DAP amiral gemisi modelleri için anakartlar üretmeye başladı. Tabii ki, bu DAP’ın finansmanını olumlu yönde etkilemelidir. Sonuçta, en iyi modeller için bileşenler daha pahalıya mal olur.

Bu yıl, Samsung akıllı telefonlar için anakart tedarikçisi, kardeş şirket Samsung Elektro-Mekaniktir – malzemelerin yaklaşık %30’unu oluşturmaktadır.

Samsung, Galaxy S11 İçin Anakartların Seri Üretimi Başladı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu